فهرست
رونالدو در زمان مراسم فیفا کجا بود؟
رونالدو در زمان مراسم فیفا کجا بود؟

رونالدو در زمان مراسم فیفا کجا بود؟

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در مراسم امشب اهدای جوایز بهترین های سال فیفا در شهر میلان شرکت نکرد. طبق اعلام باشگاه یوونتوس، رونالدو با مشکلات عضلانی روبروست و دراین مراسم حضور نیافت و برای دومین سال متوالی غایب مراسم بهترین های سال فیفا بود. او پارسال هم در این مراسم شرکت نکرد و امسال مجددا همراه با ویرجیل فن دایک و لیونل مسی نامزدهای نهایی دریافت این جایزه لقب گرفت.  رونالدو پارسال اعلام کرد که برای آنکه استراحت کند در مراسم سالانه فیفا شرکت نکرده؛ چرا که یووه دو روز بعد از برگزاری این مراسم بازی مهمی را پیش رو داشت و امسال به نظر می رسد که مصدومیت عضلانی بهانه غیبت کریس دراین مراسم بود.

ویرجیل فن دایک و لیونل مسی دو نامزد نهایی دیگر دریافت جایزه بهترین بازیکن سال فیفا دراین مراسم حضور داشتند و درنهایت این جایزه به لیونل مسی رسید. پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سیتی هم دیگر غایب بزرگ این مراسم بود. او که یکی از سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین سرمربی فوتبال مردان فیفا درسال ۲۰۱۹ بود، در نهایت موفق به فتح این جایزه نشد و یورگن کلوپ بهترین سرمربی سال ۲۰۱۹ فیفا لقب گرفت.

1
1

کریس رونالدو بعد از اعلام نام لیونل مسی به عنوان برنده جایزه بهترین بازیکن سال فیفا پیغامی را در اینستاگرامش قرار داد. در کنار این پیغام، کریس رونالدو تصویری از خودش در حال مطالعه کتاب را منتشر کرده و نوشته: « صبوری و پافشاری دو تا از ویژگی هایی هستندکه یک فرد حرفه ای را از یک هوادار متمایز می کنند. هرآنچه که امروز بزرگ است، روزی کوچک بوده. تو نمی توانی همه کاری بکنی ولی تمام توانت را به کار بگیر تا رویاهایت را به واقعیت تبدیل کنی. یادت باشد که بعد از شب، همیشه سحر درراه است.»

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-09-24 01:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۱۲
عقده ای
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر