فهرست
نفت ۴-۱ سیاه‌جامگان؛ معجزه افاضلی
نفت ۴-۱ سیاه‌جامگان؛ معجزه افاضلی

نفت ۴-۱ سیاه‌جامگان؛ معجزه افاضلی

آی اسپورت – روند فوق‌العاده نفت با حضور هومن افاضلی ادامه پیدا کرد و این تیم در غیاب بهترین گلزن خود یعنی عیسی آل‌کثیر، بهترین پیروزی فصل خود را به دست آورد.

هفته بیستم لیگ برتر؛ ساعت: 15
استادیوم: تختی تهران/ تماشاگر: حدود ۱۰۰ نفر
داور: حسین زرگر؛ کمک‌ها: رحیم شاهین، محمد علی پور منتقی و علی احمدی

ترکیب نفت تهران: شهاب عادلی، فرید محمدی زاده، علیرضا عزت کرامت، احمد کامدار، محسن بنگر، امین منوچهری، سامان آقا زمانی(60- آرش شهامتیمحمد نصرتی، امیر حسین فشنگچی، نادر هوشیار(48 - حامد آقاییرضا حبیب زاده

سرمربی: هومن افاضلی

ترکیب سیاه‌جامگان: محمد حسین عین افشار، محمد علی فرامرزی، کیوان امرایی(46 - قاسم دهنویمصطفی احمدی، یونس شاکری، میر هانی هاشمی، حمید علی عسگری، نیکو سابانا، امیر حسین صالحی(54  - حسین زامهرانحنیف عمران زاده، پیام ملکیان( 62 - سهیل صالحی) سرمربی: رضا عنایتی

اخطار :

امیر حسین صالحی و مصطفی احمدی از سیاه جامگان، احمد امیر کامدار از نفت تهران

شرح گل‌ها:

 نفت تهران صفر - سیاه جامگان یک(دقیقه ۲) : ضربه ایستگاهی در جناح چپ برای سیاه جامگان به دست آمد که با سانتر محمد علی فرامرزی، پیام ملیکان با ضربه ی سر دروازه نفت را گشود.

نفت تهران 1 - سیاه جامگان یک(دقیقه ۳۲ ): پاس رو به عقب بازیکنان سیاه جامگان با اشتباه دروازبان سیاه جامگان همراه شد و توپ در اختیار رضا حبیب زادگان قرار گرفت و او‌ هم با ضربه ای دروازه خالی سیاه جامگان را باز کرد .

نفت تهران 2 - سیاه جامگان یک (دقیقه ۳۹ ): نفتی های تهران با حرکت تیمی صاحب موقعیتی از سمت راست زمین شدند که فرید محمد زاده با سانتر خود امین منوچهری را در موقعیت تک به تک با دروازبان قرار داد و با بغل پایی مطمئن دروازه را برای بار دوم گشود.

نفت تهران 3 - سیاه جامگان یک(دقیقه ۴۹ ): از روی ضربه کرنر از سمت چپ محسن بنگر با ضربه ای چکشی دروازه را باز کرد.

نفت تهران 4 - سیاه جامگان یک (دقیقه ۵۶ ): طی یک ضد حمله ۴ نفره امیر حسین فشنگچی تمامی مدافعان و دروازبان نفت را دریبل زده و با ضربه بغل پا گل چهارم را برای نفت به ثمر رساند.

لحظات حساس

 • دقیقه ۱۲ : یونس شاکری با حرکت در عمق دفاع نفت تهران با پای چپ ضربه ای به توپ وارد کرد که به تیرک دروازه برخورد کرد.
 • دقیقه ۲۷ : ضربه امین منوچهری از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه بیرون رفت.
 • دقیقه ۳۸ : اشتباه شهاب عادلی در دفع توپ به علی عسگری رسید و او هم دروازه خالی را به اوت زد.
 • دقیقه ۴۳ : سیاه جامگانی در ضد حمله ای خطرناک و سرعتی ، پیام ملکیان را صاحب توپ کردند که او با دریبل دروازبان و دفاع نفت با دروازه خالی رو به رو ولی دفاع نفت تهران با تکلی توپ را به کرنر فرستاد. سیاه جامگانی ها معتقد بودند که توپ به دست  دفاع برخورد کرده است و اعتراض شدیدی داشتند.
 • دقیقه ۵۸: حسین زامهران از پشت محوطه جریمه با پشت سر گذاشتن ۲ مدافع نفت ، توپ را به سمت دروازه شوت کرد که در اختیار شهاب عادلی قرار گرفت.
  در حاشیه:
 • قبل بازی سیاه جامگانی ها زیر نظر اکبرپور گرم کردند ولی نفت تهران زیر نظر مستقیم هومن افاضلی کار خود را آغاز کرد . در حین گرم کردن هومن افاضلی جلسه با بازیکنان گذاشت و نکاتی به بازیکنان میگفت.
 • هومن افاضلی قبل بازی با عوامل بازی درگیری داشت . وی معتقد بود که یک بازیکن زیر ۲۱ سال می تواند بر روی نیمکت نفت بگذارد ولی مسئولان مسابقه به دلیل کافی نبودن مدارک
 • اجازه نمی دادند که این بازیکن بر روی نیمکت بنشیند که پس از کش و قوس فراوان ، در نهایت این بازیکن بر روی نیمکت قرار گرفت.
 • محمد نصرتی ، امین منوچهری ، امیر حسین فشنگچی و‌ احمد آل نعمه قبل بازی سمت رضا عنایتی رفته و با وی دست دادند.
 • سیاوش اکبرپور به دلیل نداشتن کارت نتوانست بر روی نیمکت بنشیند و بازی را از جایگاه ویژه دنبال می کند.
 • طرفداران سیاه جامگان به شدت تیم خود را تشویق کرده و معتقدند نتایج قبلی را جبران کرده و در لیگ باقی می مانند .
 • بعد از خطای سنگینی که مصطفی احمدی بر روی بازیکن نفت انجام داد ، تمامی افراد تیم نفت معتقد بودند که این بازیکن باید اخراج شود . ولی داور به این بازیکن کارت زرد داد به همین دلیل هومن افاضلی به دلیل عصبانیت بیش از حد چند ضربه به نیمکت خودشان وارد کرد.
 • نادر هوشیار که تعویض شده بود به علت مصدومیت با برانکارد به بیرون از استادیوم منتقل شد

 

۲    
آی اسپورت
2018-01-19 16:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر