فهرست
توقع نصیرزاده؛ برخورد کمیته انضباطی با عالیشاه
توقع نصیرزاده؛ برخورد کمیته انضباطی با عالیشاه

توقع نصیرزاده؛ برخورد کمیته انضباطی با عالیشاه

آی اسپورت – اتفاقات دقایق پایانی بازی ماشین‌سازی و پرسپولیس مدیران و هواداران باشگاه تبریزی را حسابی عصبانی کرده است. هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین‎‌سازی در گفتگو با ورزش 3 معتقد است که کمیته انضباطی باید به این ماجرا ورود کند و با عالیشاه برخورد کند. او می‌گوید: «حرکت عالیشاه تعجب‌آور بود که یک توپ به اوت رفته را تعقیب کرده و محکم آن را به طرف هواداران شلیک کرد، اگرچه به فنس‌های ورزشگاه برخورد کرد و به زمین بازگشت ولی برداشت تماشاگران و عموم مردم این بود که این یک برخورد توهین‌آمیز است و زدن توپ با عصبانیت، آن هم در پیست ورزشگاه به طرف تماشاگرانی که در این بازی بهترین رفتار را داشتند، می‌توانست آتشی در ورزشگاه ایجاد کند، اما باز هم خودداری هواداران، مانع جنجال بیشتر شد ولی این به مفهوم این نیست که نباید کمیته انضباطی در این رابطه تصمیم بگیرد. ما امیدوار هستیم که ناظر مسابقه نیز در این رابطه به وظیفه خود عمل کند. از آقای اصفهانیان نیز می‌خواهیم که برای مسابقات ماشین سازی در چیدمان داوری دقت بیشتری به عمل آورد.»

۹ ۱۵  
آی اسپورت
2018-11-30 13:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
پناهندگان ترکیه از ترس دربی سوپرجام
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۰
برای شوت کردن توپ در خارج از زمین عالیشاه را محروم کنه؟!!! در خیلی از مسابقات داخلی و خارجی بارها دیدیم مهاجم وقتی به توپ نمیرسه در خارج از زمین توپ را شوت میکنه. کدوم بازیکن تا حالا محروم شده اونم بابت یک شوت خارج از زمین؟
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
ووریا غفوری با کله زد تو صورت داور به زور یک جلسه محروم شد اونوقت عالیشاه به خاطر یک ضربه به توپ محروم بشه؟ پیام صادقیان با دست زد تو شکم داور 6ماه محروم ووریا غفوری با کله تو صورت داور یکجلسه محرومیت!!!
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
البته تیم شما که برا حکومت عزیزه.خاطرت جمع باشه اگر هم محرومش کنن بجاش تو چند تا بازی داور براتون جای خالیش رو جبران میکنه.
۱
Alireza
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
چه توقع بی جایی!!! مدافعای وحشی لنگ تو هر بازی در حال جفتک زدن هستن و بازیکنای حریفو میکشن ولی دریغ از یه تذکر حالا فکر کردی اون حسن زاده بی وجدان لنگی میاد بابت شوت زدن به تابلوی کنار زمین و تحریک تماشاگرای حریف خالیشاه رو محروم کنه؟؟ فراموش کردی تو وزارت و فدراسیون دولت بنفش لنگ و طرفدارای اوباشش تو مصونیت هستن؟؟؟؟
جومونگ
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
وحشی و اوباش اونیه که تو را همینجوری ول کرده تو اجتماع. اگه دفعه دیگه دهنتو آب نکشی جوری دهنتو آب میکشم که .......
آی اسپورت همونطور که توهین این کیسه کش احمق را تایید کردی کامنت من را هم تایید کن
احمدرضا
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
اين هوشنگ ديگه چي ميگه؟؟
مشنگ جان شما تُــركاي تبريز كلاً مشكل فهم دارين ؟
توي ٩٠ دقيقه فرهنگ هواداراتون رو ديديم و فضاي مجازي هم مدركيه واسه دروغ گفتناي شما چون كليپ ها پخش شده از ديروز.جاي فرا فكني و اين بازي كثيف قبول كنيد كه در حد ما نبودين و نيستين .
تُخمِ ژاپنيا
سوراختور
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
آخه مرتیکه برا اینکه توپ رو شوت کرد به فنسها بخواد جریمه بشه پس برای وحشیگری طرفداران اوباش شما چه بلای باید سر شما بیاره کم زر مفت بزنید و فعلا پماد بزنید
میم
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
برای یکبار هم که شده صدا و سیما صدای تماشاگران استادیوم در بازی تراکتور با سرخابی ها رو کم نکنند تا ببینیم این به اصطلاح بهترین رفتاری که پرفسور نصیرزاده ازش تعریف میکنه چیه ؟؟؟؟؟!!!!! بزارید مردم صداشون رو بشنوند بعد مردم و حتی فضلا قضاوت کنند که از دهان این جماعت چه گوهری به بیرون میاد!
اون وقت بجای شوت عالیشاه به فنس ، یقین بدونید که توپ میارن داخل استادیوم و دهن این جماعت رو با توپ می بندن
حمید
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
اینا معلوم نیس چه جورن با همه چی تحریک میشن با دیدن رنگ قرمز تحریک میشن مثل کیسه کشا
۹
AVA-86
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
تو اون کورس سریع عالیشاه چطوری توی یه هزارم ثانیه تصمیم گرفت توپ و بکوبه به تماشاگرا! جناب نصیرزاده بهتره یه ماه بشینه پای بازی های اروپایی ببینه بازیکناشون چیکار می کنن. مسی و رونالدو هردو توی خونه حریف لباسشون درآوردن نشون تماشاگرای حریف دادن. رونالدو بارها بعد از گلزنی توی بازی های مهم تماشاگرای حریف رو با دست به سکوت دعوت کرده و کلی رفتارهای مشابه دیگه هست که اگه بازی هارو ببینه متوجه میشه جریمه ندارند. در واقع جریمه عالیشاه همون کارت زرد بود که داور بهش داد
ss
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۰
بنظرم صحیحش اینه که بازم وریا غفوری رو دو جلسه محروم کنن !!! کثافت کاری و مافیا بازیهای کمیته انضباطی تمومی نداره که
۷ ۱
.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
تو بهتره نظر ندی چون بازیکن تون قتل کرد و مجازات نشد
۴
چرتپولیس5تایی مقابل تراختور کبیر
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۸
چرتپولیس تیم بیت المال خور= تماشاگر وحشی=بازیکن وحشی
۴
تراختور کبیر
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
وقتی به اون درگیری ها وحشی بازیها در بازی سایپا وننگپولیس رسیدگی نیمشه و از بازیکنان وحشی چرتپولیس تقدیر میشه بازیکناشون بیشتر هار میشن
۵
تراختور بایراقی
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
وزارت ورزش فدراسیون کمیته اخلاق کمیته داوران کمیته انضباطی= تیم چرتپولیس
با اختلاف بی فرهنگترین وکم شعورترین تماشاگران جهان و هم دارن. چرتپولیس منفورو حقیر
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر