فهرست
وقتی کنفدراسیون فاسد مچ‌مان را می‌گیرد...
وقتی کنفدراسیون فاسد مچ‌مان را می‌گیرد...

وقتی کنفدراسیون فاسد مچ‌مان را می‌گیرد...

آی اسپورت - با اتفاقاتی که در اصفهان افتاد کاملاً مشخص شد که باشگاه‌های ما اصول ابتدایی یک مسابقه داخلی را هم نمی‌دانند چه رسد به اینکه حرفه‌ای باشند. فوتبال ما سابقه بازی دادن به بازیکن محروم، دیر فرستادن لیست، خریدن علنی داور (جام باشگاه‌ها و جام در جام آسیا در سال ۷۵) و... را دارد و هنوز مدیران و سرپرستانش نمی‌دانند که مثلاً تیم باید در چه ساعتی وارد ورزشگاه و کی برای بازی راهی چمن شود.

AFC که خودش فساد دارد و علناً با دلار‌های سعودی اداره می‌شود ما را متهم به دروغ‌گویی کرده و بابت این دروغ‌ها باید ۱۲۰ هزار دلار هم جریمه شویم و این یعنی لگد به صورت، آبرو و اعتبار فوتبال که می‌گویند یک عمری در آسیا آبروداری و آقایی می‌کرد.

باید پرسید ما برای شکایت به حکم جدید AFC می‌خواهیم چه مستنداتی ارائه کنیم؟ چطور می‌خواهیم ثابت کنیم باشگاه‌های حرفه‌ای داریم؟ فلان باشگاه با بازیکنی که قرارداد دارد مذاکره می‌کند و قرارداد می‌بندد. آن یکی رقم را جعل می‌کند. بازیکنی مثل بلبلی با ۳ باشگاه به طور همزمان قرارداد می‌بندد و کلاً محروم است. از این دست مثال‌ها تا دل‌تان بخواهد وجود دارد و ما ناچاریم مقابل کنفدراسیونی که ذاتش سالم نیست سر تعظیم فرود بیاوریم و جریمه را بپردازیم. کنفدراسیونی که کرونا را در ایران و چین می‌بیند، اما در امارات و عربستان نمی‌بیند. در واقع AFC هم صبح تا شب دروغ می‌گوید و تار و پودش دچار مشکل است، ولی ما چی؟ انصافاً از کجای فوتبال‌مان و باشگاه‌های غیر حرفه‌ای‌مان می‌خواهیم دفاع کنیم.

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2020-02-26 10:12:00
نظر دهید

۴ نظر
قربون دل آبیت هوادار تاجی
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۴
خریدن علنی داور (جام باشگاه‌ها و جام در جام آسیا در سال ۷۵) و...خود بخود یاد یاد جمال شریف(کثیف) و عابدینی ودربی و البت قهرمانی و خریدن داور افتادم یاد ترکی و فغانی و حیدری و کارت به کارت های کامرانی فر و فساد وجعل و لنگ می افتیم لعنت به لنگ قرمز و آفتابه قرمز و هرچی فساده لعنت به قهرمانی های مهندسی شده و لعنت به فوتبال مکتب عبده
۳
متخصص
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۱۴
جای دفاع نیست. میتوان به سبک سپاهان اسمان و ریسمان کرد.شاید فرجی شد.
۱ ۱
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰
شما اگر چیزی در شلوار داشتید می ایستادید بازی می کردید ترسیدید مثل تهران سوراخ سوراخ شوید
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰
مچ شما کثافت های سند ساز را می گیرد ایران شما ها نیستید تیم های پاک و صادق هم زیاد دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر