فهرست
جلد منحصربه‌فرد اکیپ؛ مسی، چه‌گوارای بارسا
جلد منحصربه‌فرد اکیپ؛ مسی، چه‌گوارای بارسا

جلد منحصربه‌فرد اکیپ؛ مسی، چه‌گوارای بارسا

آی اسپورت - لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا دیروز با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی هم به حرف و حدیث ها درباره نسبت بازیکنان این تیم کاتالان با مسائل مالی پاسخ داد و هم از هیات مدیره باشگاه انتقاد کرد و در نهایت اعلام کرد که ستاره‌های بارسا قصد دارند تا هفتاد درصد از دستمزد خود را برای کمک به بارسلونا در مواجهه با بحران کرونا دریافت نکنند.

پیش از این در حالی که تعداد زیادی از ستاره‌های دنیای فوتبال اعلام کرده بودند که چون می‌دانند باشگاه‌هایشان در بحران ناشی از ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات از نظر مالی دچار مشکلات شدید هستند برای کمک به باشگاه‌ها بخشی از دستمزد خود را دریافت نمی‌کنند. با توجه به اینکه تا دیروز چنین خبری از اردوی بازیکنان بارسا مخابره نشده بود شایعات زیادی درباره آنها مطرح بود و کاتالان‌ها در بسیاری از موارد به عنوان ستاره‌هایی خودخواه و علاقه‌مند به پول معرفی شده بودند.

اما مسی دیروز با انتشار یک بیانیه در اینستاگرام خود هم به این انتقادها پاسخ داد و هم خود، انتقاداتی از هیات‌مدیره باشگاه به عمل آورد و گفت مدیران بارسا در حالیکه بازیکنان‌شان قصد داشتند خود به خود اعلام کنند که از بخش عمده دستمزدهای خود خواهند گذشت در این مدت آنها را تحت فشار گذاشته که دست به چنین کاری بزنند. فشاری که اصلا لازم نبوده است.

در میان واکنش‌هایی که دنیای فوتبال به انتشار بیانیه لیونل مسی و خبر دادن از موافقت بازیکنان بارسا با کاهش هفتاد درصدی دستمزدهایشان داشت، واکنش روزنامه فرانسوی اکیپ خاص و منحصربه‌فرد بود. 

22
22

۱    
آی اسپورت
2020-03-31 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر