فهرست
این ویدیو را بیین آقای وزیر، هنوز دیر نشده!
این ویدیو را بیین آقای وزیر، هنوز دیر نشده!

این ویدیو را بیین آقای وزیر، هنوز دیر نشده!

آی‌اسپورت- نوزده آبان نود و هفت ،اینجا ورزشگاه آزادی است، بازی پرسپولیس کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا.  انگار دنیا را به آنها داده ای. گویی پس از سالها اسارت از قفس آزاد شده اند. چو تیری رها شده از چله کمان، سر از پا نمی شناسند دختران ایران زمین، آنها چون عاشقی می مانند که پس از سالیان به معشوق  می رسد، چو لیلی به مجنون و چو فرهادی که بیستون را می شکافت تا به شیرین برسد.

آن روز حتی اندک دختران استقلالی حاضر در استادیوم هم در رویا بسر می بردند و مدام می گفتند ما خوابیم یا بیدار؟ ویدیو را هزار باره ببینید، این بانوان هوادران  دیوانه و شیفته  پرسپولیس  حالا که به عشق می رسند هراسان و مضطرب و مست لایعقل... خدای من.... یعنی باور کنم من؟ من و آزادی و عشقم پرسپولیس؟خوابم! بیدارم کنید که کابوس لعنتی  شبانه باز به سراغم آمده گویی... اما.... نه... بیداری دختر... بیداری خواهر... تویی، خودت، در ورزشگاه آزادی که روی سردرش زده اند ورود بانوان ممنوع، تویی و عشقت پرسپولیس؛ پس عاشقی کن که همین یکبار را میهمانی... همین نود دقیقه فقط و فقط و دیگر هیچ....

_آیا امروز هم خورشید از مغرب طلوع کرده؟! آیا امروز نیز ممکن است برای بستن دهان ای اف سی و در جدال خداحافظی ژاوی اندک بانوانی ممکن است وارد  ورزشگاه آزادی شوند؟ کسی چه می داند...اگر که می دانستند این بازی چه بازتابی در سطح جهانی دارد  شاید که برای نمایش یا بستن دهان فیفا و اینفانتینو و شیخ سلمان  هم که شده دخترانی ولو گزینش شده را  به آزادی می فرستادند و حداقل  امروز نیز استثنایا آن تابلو را از روی سر در آزادی می کندند. هنوز دیر نشده آقای وزیر...... این ویدیو را هزار باره  ببین آقای وزیر.

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2019-05-20 17:31:00
نظر دهید

۷ نظر
Ali Aref
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۴۸
یعنی کی میخوان این سر دمدارنمون یه چیزهایی رو بفهمند....اصلا اون روز میرسه...!!!؟
۸
خوزستان
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
خفقان یعنی همین
۸
..
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۱۵
آقای وزیر که همه جوره هوا لنگیا رو داره هوای این هرزه های لنگی رو هم داشته باشه.بذاره آتیششون بخوابه
۱
امید سیف
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۷
ایران امروز همانند بغض درگلو دختران منتظر ترکیدن ایت ولو حتی شده با حمله یک کشور بیگانه که خود از عجایب این دنیاست .
با. ما چه کرده اید !!؟؟
وای بر شما که تاریخ و آیندگان چه قضاوتی کنند
وای بر شما
۳
ehsan
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۰۶
چقد شما مسخره اید, واقعا دغدغه مردم ما الان رفتن خانما به استادیوم؟! دغدغه فوتبالی ها هم این نیس به خدا. الکی دغدغه درست نکنید, ورزشگاهامون خرابن, محل رفت و امدشون , صندلی هاشون, شماره گذاریاش و ... هیچیش استاندارد نیس, اگه دغدغه ای بخواد باشه اول ایمن و استانداردسازی ورزشگاهاس بعد ورود خانم ها.
۳ ۱
Ashkan Blue
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۵۸
وای که این جمله الان دغدغه مردم ... ایناست لوث و مسخره و رو مخی شده
حالم بهم می خوره از شنیدن این جمله تکراری که عمدتا از زیان سیاسیون و قشر تندرو به زبان آورده میشه
۱
Ashkan Blue
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۵۵
Test
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر