فهرست
درد مشترک/ روزهای سخت استقلال و العین
درد مشترک/ روزهای سخت استقلال و العین

درد مشترک/ روزهای سخت استقلال و العین

آی اسپورت – استقلال دو بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا را با موفقیت پشت سرگذاشت و در پایان هفته دوم این مسابقات، صدرنشین گروه مرگ شد. اما العین امارات حریف بعدی استقلال در آسیا، با دو تساوی مقابل الهلال و الریان، شروعی نه چندان خوب در این مسابقات داشت و به این ترتیب بازی این تیم مقابل استقلال در هفته سوم اهمیت خاصی پیدا کرده است. تیم اماراتی میزبان این بازی است و برای زنده ماندن شانس صعودش مجبور به پیروزی بر استقلال است. اما هم العین و هم استقلال تا قبل از رسیدن به آن بازی حساس، روزهای خستی در پیش دارند.

استقلال بعد از پیروزی بر الهلال در عمان به تهران برگشته و روز شنبه در اهواز باید به مصاف تیم سوم جدول یعنی فولاد خوزستان برود. این بازی اهمیت زیادی برای استقلال دارد و پیروزی در آن شانس صعود به رده دوم را زیاد خواهد کرد اما مساله این جاست که آبی‌ها بعد از بازی با فولاد باید روز پنج‌شنبه در دربی تهران به مصاف پرسپولیس بروند. اهمیت این بازی در احتمال قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس است و استقلالی‌ها با تمام توان قصد دارند که مانع از رخ دادن این اتفاق شوند. 5 روز بعد از این بازی هم استقلالی‌ها در امارات میهمان العین خواهند بود تا خاطره تلخ باخت 6-1 فصل گذشته را از ذهن خود و هواداران‌شان پاک کنند.

اما العینی‌ها هم شرایط نسبتا دشواری دارند. دو تساوی پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا و حذف از جام حذفی هواداران این تیم را خشمگین کرده است و کادر فنی و بازیکنان این تیم تحت فشار هستند. العین شنبه شب در لیگ حرفه‌ای امارات میهمان الشارجه است و پنج‌شنبه شب میزبان الوحده نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود در در صدر جدول خواهد بود. الوحده هفته گذشته العین را 5-1 شکست داد و از جام حذفی امارات حذف کرد و العین به هیچ وجه دوست ندارد قبل از رویارویی با استقلال، دوباره مغلوب الوحده شود و صدر جدول لیگ امارات را هم به این تیم واگذار کند.

به این ترتیب بازی العین و استقلال در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در سخت‌ترین شرایط ممکن برای این دو تیم برگزار خواهد شد. البته کار برای تیم اماراتی آسان‌تر است. این تیم آخرین بازی خود در آسیا را با میزبانی سپری کرده و بعد از دو بازی در لیگ امارات، از استقلال میزبانی خواهد کرد اما آبی‌پوشان ایرانی، از عمان به ایران بازگشته‌اند و بعد از دو بازی در اهواز و تهران، دوباره باید سفر کنند و این بار به امارات بروند.

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-02-22 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
خوزستانی
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
هر چقدر خوش شانس باشی تا یه جای خاص جلو میری
اما یه جای خاص هم چنان سقوط میکنی که نمیتوانی بلند بشی
روز شهرآورد نزدیکه
سقوط هم نزدیکه
...
سعید از خوزستان(ملاشیه)
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴
بله دوران شخمی شخمی و بکش زیرش و شانس بزودی تمام میشه و دوستان متخصص به غار های خود باز خواهند گشت
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر