فهرست
حسینی استقلال را بازی می‌دهد؟
حسینی استقلال را بازی می‌دهد؟

حسینی استقلال را بازی می‌دهد؟

آی اسپورت - روز گذشته خبری  آمد که حسینی گلر جوان استقلال بالاخره و پس از کش و قوس‌های فراوان با مدیران این باشگاه برای ماندن به توافق رسیده است. البته که ماندن یا نماندن حسینی به همراه وریا غفوری در این روزها به یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌ها تبدیل شده و تا این لحظه سیدحسین حسینی دوبار در صفحه شخصی‌اش خبر از توافق با مسئولین استقلال داده که در نوع خود جالب و عجیب است.

نکته عجیب این است که روز گذشته حسینی خودش خبر از توافق با استقلال داد و حتی عنوان کرد به خاطر هواداران استقلال مبلغ زیادی را به باشگاه تخفیف داده است اما پس از آن مسئولین باشگاه به این خبر واکنشی نشان ندادند و در واقع صحبت‌های او را تایید نکردند حسینی پس از ساعتی، همان پست خودش در صفحه اینستاگرام را پاک کرد تا به شائبه‌های عدم توافقش بیشتر دامن بزند.

گفته می‌شود که این گلر جوان تحت تاثیر مدیربرنامه‌اش درخواست شش میلیارد تومانی برای دو فصل کرده بود و البته منزوی نماینده باشگاه استقلال در مذاکره با بازیکنانی که مدیربرنامه‌های‌شان یک شخص خاص است از طرف خودش یا باشگاه به حسینی پیشنهاد پنج و نیم میلیاردی داده است (هر چند در همین خبر هم شک و شبهه وجود دارد و برخی معتقدند پیشنهاد باشگاه کمتر از پنج و نیم میلیارد تومان بوده است)

در هر حال همانطور که دیروز هم خبر دادیم اگر حسینی دو و نیم میلیارد از شش میلیارد خودش تخفیف داده باشد قرارداد دو ساله او با استقلال به سه و نیم میلیارد می‌رسد و اگر پیشنهاد پنج و نیم میلیاردی باشگاه بالفرض درست باشد او با سالی یک و نیم میلیارد تومان با استقلال به توافق رسیده است‌. اما چرا حسینی پست تخفیف دو و نیم میلیاردی تومانی را پاک کرد؟

همه چیز نشان می‌دهد در حقیقت خبری از تخفیف او به باشگاه استقلال نیست. پیش از آنکه منزوی مسئول مذاکره با بازیکنان یک ایجنت خاص شود حسینی تقاضاهایی مبنی بر نبود رحمتی و داشتن پیراهن شماره یک داشت و البته همانطور که رسانه ایران ورزشی ارگان ورزشی دولت ادعا کرده بود حسینی و مدیر برنامه‌اش باشگاه را تهدید کرده بودند اگر با او تمدید نکنند باشگاه را مقابل هواداران می‌گذارند و تیم‌های دیگر پیشنهادهای چند میلیاردی برای یک سال! به حسینی داده‌اند. پیشنهادهایی که به نظر می‌‍رسند چندان واقعیت هم نداشته باشند. اما حسینی پس از اینکه رحمتی رفت و پیراهن شماره یک به او رسید، در حال بازی دادن استقلال به نظر می‌رسد. او مطمئنا با تحریک توصیه مدیر برنامه‌اش پست اینستاگرامی دیروزش درباره تخفیف دو و نیم میلیارد تومانی به استقلال را حذف کرده است. باید از حسینی پرسید چرا تخفیفش را اعلام می‌کند و بعد چرا از تخفیفش پشیمان می‌شود؟ اگر او آنطور که همیشه ادعا می‌کند عاشق استقلال است چرا در عشقش اینقدر متزلزل است؟

حالا روزهای بازارگرمی به پایان رسیده و حالا روزهای بازی دادن استقلال شروع شده است. به نظر می‌رسد هنوز خیلی زود است که حسینی با این خلقیات و رفتار و تصمیم‌گیری بتواند مرد شماره یک دروازه استقلال باشد چرا که حضور در تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس باید با عشق و علاقه باشد و بعد پول در اولویت بعدی قرار بگیرد.

سیدحسین حسینی که تاکنون گفته می‌شد شاید به دلیل حضور رحمتی نتواند تبدیل به گلر یک استقلال شود اکنون با رفتن رحمتی هم باز بساط حاشیه را پهن کرده و به نظر می‌رسد که به دنبال دستمزد بیشتری است. هواداران استقلال هم این نکته را فهمیده‌اند و دیده شده که در فضای مجازی به حسینی انتقادات تندی شده است.

هواداران استقلال در کامنت‌های‌شان مضامینی قابل توجه نوشته‌اند. اینکه امثال حسینی‌ها بدانند که همه بازیکنان بزرگ از ابتدا بزرگ نبودند و دستمزدهای آنچنانی نگرفتند و این نحوه برخورد یک بازیکن بر سر بستن یک قرارداد با باشگاهی که در آن رشد کرده، بیشتر شبیه بازی دادن هواداران و باشگاه است تا حرفه‌ای بودن! سوال هواداران استقلال از او و حتی از هم این است که حسینی با این خلقیات، واقعا می‌تواند دروازه‌بان شماره یک استقلال باشد؟

فوتبالی

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-06-20 18:22:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد یوسفی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۶
واقعا باشگاهی که ناز بازیکن را بکشد باید فاتحه باشگاه را خواند اگر استقلال بخواهد به این بازیکن باج دهد پس وریا هم حق دارد آقای منزوی بازیکنان را خراب نکن
۷
..
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۰۷
به والله این واسه ما دروازه بان نمیشه، دروازه بان خوبیه ولی عالی نیست، و بسیار خودخواه و لوس...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر