فهرست
وعده‌های مضحک فوری
وعده‌های مضحک فوری

وعده‌های مضحک فوری

آی اسپورت - قبلاً اگر مدیری درباره جذب یا حذف بازیکن وعده می‌داد، حداقل چند روز طول می‌کشید تا خلاف ادعایش ثابت شود، اما حالا عمر این وعده‌ها به یک روز هم نمی‌رسد. همین سه‌شنبه شب با افتخار به رسانه‌ها خبر دادند آیاندا پاتوسی در استقلال می‌ماند و در امارات با او برای ماندن در استقلال به توافق رسیدند و رسانه‌های از همه جا بی‌خبر و خوش‌باور هم با آب و تاب نوشتند استقلال ستاره‌اش را نگه داشت، اما به ۲۴ ساعت نکشیده ایجنت پاتوسی از انتقال قطعی او به بنی‌یاس خبر داد تا بی‌اختیار یاد همان عکس‌های مضحک فوری بیفتیم... وقت آن نرسیده سردر برخی باشگاه‌ها آن واژه بی‌معنی فرهنگی را برداریم و مثلاً این جمله را تبلیغ کنیم؛ وعده به هواداران با ۱۷ دقیقه تاریخ مصرف! این شکلی حداقل نه هواداران این تیم‌ها حرص می‌خورند و نه رسانه‌ها پیش مردم به خاطر بازنشر این وعده‌های الکی خراب می‌شوند. 

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-11 10:48:00
نظر دهید

۳ نظر
!!!
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۱
طفلک هژبری و دوستانش تو لجن ورزشی. اخه ظلم به تیم مظلوم و بی پول کیسه تا کی؟؟؟؟ تو ذوق مرگی رفتن شکاری به تراکتور بودین که شفر گذاشت درتون
حرف حساب
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۲
جالب نیست که این هژبری اینقدر پیگیر انتقالات و دروغ و راست مدیران استقلاله؟؟ البته اشکالی نداره هرکسی میتونه هر رنگی رو خواست انتخاب کنه ولی وجود و جراتش رو هم داشته باشه بگه من یه کیسه کش هستم! نه اینکه ادعای بیطرفی بکنه و از طرف دیگر برای رقیبش مدام حاشیه درست کنه و اخبار زرد منتشر کنه ولی برای تیم محبوبش مثل یه عضو هیات مدیره پیگیر امور باشه!!
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۳
قبلا شوفر دلار بود و حالا چونی جذاب و خوشگل یورو میده:)))

۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر