فهرست
پورموسوی: رسیدن به پرسپولیس بعید است
پورموسوی: رسیدن به پرسپولیس بعید است

پورموسوی: رسیدن به پرسپولیس بعید است

آی اسپورت –  جدی ترین تعقیب کننده پرسپولیس، فولاد است که 11 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. بر خلاف استقلالی ها که امیدوار به از بین بردن فاصله شان با پرسپولیس هستند، سرمربی فولاد چنین نظری درباره تیمش ندارد. پورموسوی که با مهر صحبت کرده درباره رسیدن به صدر جدول گفته:" اینکه پرسپولیس در ۴ بازی بازنده باشد و سایر رقبا ۴ بازی پیروز شوند و تازه به پرسپولیس برسند، چیز بعیدی است. پرسپولیس تیمی است که از لحاظ فنی جزو بهترین تیم های آسیا است و نفرات خوبی هم دارد. آنها در هر بازی دو، سه بازیکن خود را ندارند ولی به کارشان ادامه می دهند و امتیاز هم می گیرند."

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-01-17 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مجتبی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۵
همین که با این نفرات در جدول لیگ جلوتر از تیم میلیاردی حکومتی و لجن زار کیسه هستی خودش یه پا قهرمانیه برات سیروس جان مربی های مثل تو و مهدی تاتار بی شک در آینده با شرایط بهتری که براشون فراهم میشه قهرمانی خواهند آورد
۸
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴
البته نظر شما محترمه سیروس خان ولی یه سریا با زد و بند و داوری و نگرفتن پنالتی و محروم کردن تماشاگرامون و جلو عقب انداختن تعمدی ساعت و روز بازیامون و کارت زردها و محرومیت های ناجوانمردانه در صدد پاک کردن فاصله زیادمون با تیم عزیز دردانه شون هستن اما غافل ازین که خدا هست در اندیشه ما..
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر