فهرست
شایعه روز/ برگزاری سوپرجام؛ شاید وقتی دیگر!
شایعه روز/ برگزاری سوپرجام؛ شاید وقتی دیگر!

شایعه روز/ برگزاری سوپرجام؛ شاید وقتی دیگر!

آی اسپورت – داستان سوپرجام هنوز به پایان نرسیده است. کمیته انضباطی به استقلالی‌ها فرصت داده تا دفاعیات خود را به این کمیته ارسال کنند و به گفته رئیس کمیته انضباطی، رای نهایی روز یک‌شنبه صادر خواهد شد. اما امروز در برخی رسانه‌ها خبری منتشر شده که حکایت از صدور زودهنگام رای کمیته انضباطی دارد. گفته می‌شود رای قبلی مبنی بر 3-0 شدن بازی به سود پرسپولیس و قهرمانی این تیم نقض شده و قرار است این بازی در تاریخی دیگر برگزار شود. البته مسئولان کمیته انضباطی این شایعات را تکذیب کرده‌اند اما موارد مشابه و تکذیب‌های قبلی نشان می‌دهد که اصلا نباید از تغییر رای و برگزاری بازی در تاریخی دیگر غافلگیر شویم.

۲ ۱۳  
آی اسپورت
2018-07-19 15:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
حمید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
اگه همچین غلطی بکنن دنیا رو سرشون خراب می کنیم.سوپر جام تمام شده، 3-0 بردیم و ما دیگه بازی نمی کنیم. تازه درآمد از دست رفته به خاطر بلیط فروشی رو هم باید خسارتشو بهمون بدن. مسخره های هوچی گر فکر کردن شهر هرته.
علی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
فقط یه نگاه کنین به رای هایی که کمیته انضباطی تو چند سال گذاشته به ضرر پرسپولیس داده. وقتی سوپرجام رو فرستادن کمیته انضباطی یعنی همه چی تموم شد. اگه یه رای به ضرر پرسپولیس باشه کمیته انضباطی شبونه تشکیل جلسه میده اما در موارد دیگه اصلا ورود نمیکنه. مثلا بازی ذوب آهن و استقلال تو اصفهان رو به یاد بیارین. تماشاچیهای فهیم استقلال صندلیهای ورزشگاه رو شکوندن و کمیته انضباطی هیچ واکنشی نشون نداد
۲
تاج آسیا
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
لنگی گریه نکن خخخخخ پسر وزیر حلش میکنه نترس!
۱
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
اصلا تو حوزه اختیارات کمیته انضباطی نیست که بخواد بازی رو به تاریخ دیگه ای بندازه! حتی اگه به سود کیسه رای بده هم تهش باید کیسه بیاد تو سوپر جام تو تاریخ از پیش تعیین شده جلو پرسپولیس بازی کنه که قطعا با نتیجه ای به مراتب سنگین تر از ۳ ۰ به زبان فارسی سخت جر خواهد خورد :)
حمید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
خواهش می کنم مسئولین باشگاه فردا به خاطر بسته شدن دهن اقلیت هوچی گر هم که شده تیمو ببرن ورزشگاه تا بهونه دستشون ندیم.
aliReza
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
اگه هر رایی به جز 3-0 به نفع پرسپولیس صادر بشه باید منتظر واکنش سخت و شدید ما هواداران پرسپولیس باشن
احسان تاجی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
دارم گریه لنگیهای احق رو میبینم لذت میبرم خخخخخ
۱
روزبه
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۲
وقتی پرونده افتاد دست کمیته انضباطی دیگه همه چی از دست رفت. مثل این میمونه که پرونده رو داده باشن خود استقلال بررسی کنه
عباس
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
برای اولین بار در طول این سالها یه بار حق پرسپولیس داده شده بود. خیلی خوشحال شدم. اما بعد دیدم که مثل همیشه لابی کثیف کیسه کشها کار خودش رو کرد. وزیر ورزش یه تماس با گرشاسبی میگیره و گرشاسبی هم با تاریخ جدید موافقت میکنه. اگه تا حالا صبر کردن به خاطر اینه که از واکنش هوادارهای پرسپولیس میترسن و میخوان این قضیه هم مشمول مرور زمان بشه
۱
امید از تفت
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۳
عمراً همچین اتفاقی بیفته. جام هفته بعد به باشگاه پرسپولیس تقدیم میشه. خودتون هم میگید شایعه پس جدی نگیرید.
سهیل
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
بدعت غلطیه!
مثلا تاریخ بعدی هم پرسپولیس یه هفته قبل بازی بگه ما قصد انصراف نداریم ولی در اون تاریخ بازی نمیکنیم و بندازید یه روز دیگه باید بکنن؟!؟!
اینجوری دور باطلی رقم میخوره!
یا کلا فلسفه سوپر جام رو حذف کنند و دیگه بازی تشکیل ندن یا قهرمانی پرسپولیس رو اعلام کنند
۱
!!!
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
پرونده رفته زیردست کمیته انضباطی همون نهادی که هنوز رأی شکستن صندلی های ورزشگاه ذوب اهن توسط استقلالیا رو نداده اما در کمترین زمان علیه پرسپولیس حکم میده. حالا منظورتون از وقتی دیگر کی هست؟ وقتی مثلا استقلال دلش خواست اعلام میکنن خب بیایین یه سوپرجامی هم برگزار کنیم !
احسان تاجی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
خخخخخ دارم قهوه ای شدن لنگیها رو می بینیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر