فهرست
شفر: در استقلال با آبروی من بازی شد!
شفر: در استقلال با آبروی من بازی شد!

شفر: در استقلال با آبروی من بازی شد!

آی اسپورت - وینفرد شفر و استقلال؛ شبیه یک بازی. هر روز هم پیچیده‌تر می‌شود. شفر از استقلال تعلیق شده. او برای فصل بعد قرارداد دارد. رقم قرارداد هم یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار است. قاعدتاً مذاکره پیچیدگی این بازی را کمتر می‌کند. شفر هنوز در تهران است. منتظر است تا تکلیفش روشن شود. از سویی استقلال هم باب مذاکره با این مربی را باز کرده است. طرفداران امیدوارند در نهایت دو طرف به واژه توافق برسند. استقلالی‌ها می‌دانند اگر توافقی صورت نگیرد، بازی پیچیده‌تر می‌شود. شفر فعلاً پایش را در کفش کرده که «همه پولم را می‌خواهم.» این به نوعی تهدید برای آبی‌هاست. فتحی هم فعلاً گام مهم و مثبتی برنداشته است. اگر شفر به تیم جدیدی برود که به نفع استقلال است، اگر نه آبی‌ها مجبورند مذاکرات سفت و سختی با او داشته باشند. شفر به شدت گلایه دارد. گلایه‌اش هم به خاطر رفتار باشگاه است. او به فتحی پیام داد: «با آبروی من در استقلال بازی شده است.» شفر از این گفته ۵۰ سال در فوتبال بوده ولی تا به حال چنین رفتاری با او نشده. این مربی حتی گفته: «کاری که با من شد، انسانی نبود.»

این پیام برای فتحی و دیگر مسئولان استقلال، پیام خوبی نیست. حداقل نشانه‌های خوبی در خود ندارد. نزدیکان این مربی می‌گویند بعید است او تخفیف بدهد، مگر اینکه مسئولان استقلال بتوانند مذاکره کنند تا شفر نرم شود. او گلایه دیگری هم دارد. او می‌گوید بعد از آنکه برکنار شد چند بار با فتحی تماس داشته و مدیرعامل تماس‌های او را بی‌پاسخ گذاشته است. البته حالا این مشکل تا حدودی مرتفع شده، چون رابطه‌ها دوباره برقرار شده است. آنچه مسلم است استقلال در این زمینه خوب عمل نکرده است. باشگاه می‌توانست ابتدا با شفر پای میز مذاکره بنشیند. با او مذاکره کند و حتی به توافق برسد و سپس رأی به برکناری‌اش بدهد. فتحی، اما با تصمیم خودش و اکثر اعضای هیئت‌مدیره تصمیمی ضربتی گرفت و شفر را معلق کرد تا استقلال با این مشکل روبه‌رو شود. حتی بحث بازگشت شفر به استقلال هم مطرح شد که این مربی ابتدا آن را رد کرد و بعد شرایط بازگشتش را گفت. شرایط او طوری بود که باشگاه استقلال هم آن را رد کرد تا دو طرف به توافق نرسند و باز هم کار به ادامه مذاکرات بکشد. هادی طباطبایی، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره این اتفاقات می‌گوید: «واقعاً نمی‌دانم چرا بدون اینکه با شفر مذاکره کنند رأی به تعلیقش دادند در حالی که همه باشگاه‌ها ابتدا با مربی مذاکره می‌کنند. بهتر نبود می‌گذاشتند حداقل شفر تا پایان فصل می‌ماند بعد با او مذاکره می‌کردند تا به نتیجه بهتری برسند و وضع این‌طوری نشود؟»

 

خبر ورزشی 

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-05-20 11:11:00
نظر دهید

۴ نظر
HHEE
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۲۸
کیسه کش هرگز نفهمد.
تاج
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۴۵
با هادی طباطبایی موافقم !
۱
حرف حساب
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۰۵
گند رو خودشون میزنند بعدش نسبت میدهند به وزیر پرسپولیسی! باشگاه بی صاحب به این میگن! از اول همه میگفتند با اومدن مجیدی زیرآب شفر زده میشه! به خدا ما پرسپولیسی ها باید بیش از اینها قدر جواهری مثل کریم باقری رو بدونیم و اجازه ندیم اسطوره های ما رو با چسطوره های بی افتخار مقایسه کنند.
تاج
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۰۷
ظاهرا بعضیها اطلاع ندارن که مدیرعامل استقلال منصوب جناب وزیر رنگی هستن !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر