فهرست
دفاع کی‌روش از چشمی؛ بهترین در ۱۰سال گذشته!
دفاع کی‌روش از چشمی؛ بهترین در ۱۰سال گذشته!

دفاع کی‌روش از چشمی؛ بهترین در ۱۰سال گذشته!

آی اسپورت – سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره وضعیت تیم ملی در آستانه جام جهانی صحبت کرد. یک روز بعد از پیروزی برابر لیتوانی و کمتر از یک هفته مانده به اولین بازی در جام جهانی مقابل مراکش. برخی صحبت‌های کی‌روش تکرار مکررات بود. مثل ناراحتی از اولویت دادن لیگ قهرمانان آسیا به جام جهانی و دلخوری از رسانه‌ها. اما او حرف‌هایی هم درباره انتقادها به روزبه چشمی زد و جواب جالبی داد. اینکه او مدرن‌ترین مدافع وسط در فوتبال ایران است.

تجربه من می‌گوید چشمی مدافع آینده‌داری است!

در فوتبال انتقاداتی که با احترام همراه است به این انتقادات همیشه خوش‌آمد می‌گوییم چرا که فوتبال بازی نقطه نظرات مختلف است اما وقتی بعضی از این انتقادات که به خاطر جبهه‌های فکری مختلف  مطرح می‌شود و منافع اشخاص خاص در آن انتقادها تلفیق می‌شود این جاست که این انتقادات غیر قابل قبول است و این اتفاق گاهی رخ می‌دهد. ما چهار دفاع وسط داریم. وقتی من مرتضی پورعلی‌گنجی را هم انتخاب کردم در همان برهه انتقادات زیادی مطرح می‌شد که چرا من او را به تیم ملی آوردم. الان مرتضی پورعلی‌گنجی، مجید حسینی، خانزاده و همین طور روزبه چشمی را داریم که این‌ها نسل آینده دفاع وسط‌های ایران را می‌سازند.

البته تجربه آن چنانی در فوتبال ندارم و تنها ۳۷ سال تجربه دارم و در باشگاه بزرگی هم کار نکرده‌ام و هیچ وقت کارهای بزرگ فوتبالی انجام نداده‌ام اما بنا به همین تجربه کم و محدود خودم می‌توانم درباره روزبه چشمی این گونه بگویم که او در حال حاضر مدرن‌ترین دفاع وسطی است که ایران در ۱۰ سال گذشته چنین دفاع وسطی نداشته است.

منافع خودخواهانه به تیم ملی لطمه زد

الان زمان این نیست که درباره این مسائل صحبت کنم. من فکر نمی‌کنم که مقصر فدراسیون فوتبال ایران باشد که نتوانسته برنامه آماده‌سازی ما را مهیا کند. من فکر می‌کنم مسئولیت این موضوع یک اتفاق بود که از لحاظ اجتماعی و همین طور گروهی همه مسئولش بودند. رفتار باشگاه‌ها و همین طور تفکر یکسری هواداران و تمامی این مسائل دست به دست هم می‌دهد تا یک تفکر کلی در راستای حمایت از تیم ملی ساخته شود. مطمئنا وزارت ورزش درباره این که برخی باشگاه‌ها ملزم به همکاری شوند رای نهایی را می‌دهد اما مسئولیتش با همه ما بوده است. من فکر می‌کنم این مسئولیت اجتماعی رسانه‌ها هم بود که در یک سال گذشته نتوانستند اهمیت جام جهانی را به آن صورتی که باید منعکس کنند و شما گاهی اجازه دادید که یکسری منافع خودخواهانه به تیم ملی لطمه بزند. منظورم منافع خودخواهانه داخلی است.

از لیگ قهرمانان آسیا حمایت کردند

شما خبرنگاران، هواداران فوتبال ایران و باشگاه‌ها و همین طور مسئولان ورزش این تصمیم را گرفتید که اولویت اول فوتبال ایران را به لیگ قهرمانان آسیا بدهید. این گزینه‌ای بود که انتخاب شد تا از لیگ قهرمانان آسیا حمایت شود. الان دیگر باید با این تصمیم کنار آمد. در یک سال گذشته سعی کردم توجهات را جلب کنم مبنی بر این که جام جهانی یک لحظه خاص برای فوتبال ایران است. بعد از قرعه‌کشی سعی کردم به همه اطلاع بدهم این گروهی که در آن قرار گرفته‌ایم نیازمند یک آماده‌سازی خاص است. شما جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا را می‌خواهید و این را باید بپذیرید و با آن کنار بیایید. همه شما و همین طور باشگاه‌ها و همین طور مسئولان وزارت ورزش این را می‌خواستید. نقطه نظر بنده این نبود. من احترام خاصی برای این تصمیم قائلم چرا که نمی‌خواهم سوءتفاهم به وجود بیاید. می‌خواهم شفاف بگویم من به تصمیمی که گرفته شد احترام می‌گذارم اما موافق این عمل نیستم پس مقصر همان‌هایی هستند که گفتم.

رسانه‌ها از نایک انتقاد نکنند!

دوست من، تنها مساله ما با نایک نیست. آماده‌سازی ما از طریق مسائل دیگر هم متضرر شده است. وقتی می‌خواهیم بازی‌های دوستانه برگزار کنیم یا هتل رزرو کنیم وقتی می‌خواهیم کمپ برگزار کنیم تمامی این مسائل همیشه بسیار حساس، خطیر و دشوار بوده است اما شما خبرنگاران این اجازه اخلاقی را ندارید که از شرکت نایک انتقاد کنید چرا که وقتی زمان حمایت از آماده‌سازی تیم ملی بود، به تیم ملی پشت کردید. شما هم به نوعی تیم را زمین گذاشتید. به خاطر این که بین جام جهانی که قلب ۸۰ میلیون ایرانی را می‌تواند تحت تاثیر قرار دهد و لیگ قهرمانان آسیا که حتی کسی نمی‌داند آخرین قهرمانش چه تیمی است، لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب کردید. شما تیم را رها کردید و باید با این مساله کنار بیایید. باید با یکدیگر برویم و پزشک پیدا کنیم برای کسانی که صدای ما را نشنیدند. واقعیت مطلب این است که برخی از شما خبرنگاران حمایت کردید اما در ایران وقتی چند نفری که منافع تیم ملی برایشان اهمیت ندارد و صحبت می‌کنند بقیه به زانو درمی‌آیند. بروید پزشکی پیدا کنید که شاید بعد از آن صدای ما را بشنوند.

۴۱۴ ۳۲  
آی اسپورت
2018-06-09 14:05:00
نظر دهید

۳۲ نظر
چوبله 90
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
سید جلال انگشت چشمی نمیشه این تا یک هفته دیگه به همه ثابت میشه
Vahid
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
کی‌روش انسان باهوشیه
با‌توجه به سابقش مطمئنم که حرفی‌که میزنه از روی حسابو‌ کتابه:)
مثل زمانی‌که اشکان دژاگه رو دعوت کرد تیم ملی خیلیا مخالف بودن که با وجود این همه بازیکن خوب چرا یه دورگه رو میاری بعد اوردنش همه دیدن که اشکان یه سرو‌ گردن از بازیکنای ایرانی بالاتره:)
یا زمانی که سردار ازمونو واسه تیم ملی انتخاب کرد
یا گوچی که گل صعود جام جهانی قبلمونو‌ زد
در‌ کل ایشون تفکرات خودشو داره، ‌ما به عنوان طرفدار باید به این تفکرات احترام بزاریم :)
با وجود اینکه‌ دوس دارم روزبه تو منطقه شیش کنار امید ابراهیمی بازی کنه ولی به نظر کی روش‌احترام میزارم
به امید موفقیت تیم ملیمون:)
.......
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
الان همه استقلالیا ژست روشنفکری گرفتن، کیروش هم باهوش ترین مربی جهانه فقط معلوم نیست چرا تو یه مقطع تیم ملی بی سید رو نمیخواستن؟؟!!
فرشاد4تای95
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
تواین که اگه کی روش نبودنمیتونستیم 2دوره پشت سرهم بریم جام جهانی شک ندارم ولی این حرفش واقعاتومخ ادم میره چجوری وقتی 80درصدتیم ملی رولژیونراتشکیل میدن چراگیرداده به 3تاتیم اسیایی که کلاروهم6تابازیکن دارن که 2تاش گلره وازاین6تااحتمالا3تافیکس هستن؟ یعنی1خبرنگارنمیتونه این سوالوازش بپرسه؟
حرف حساب
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
خدا هیچ کس رو به اینجا نرسونه که به خاطر کل کل با مخالفانش چرت و پرتهایی بگه که اعتبار و حیثیت خودش رو زیر سوال ببره! آره آقای کیروش اصلا روزبه بهترین مدافع تاریخ ایرانه! باز هم ادامه بده!!
۳
بی طرف
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
اینکه یک تیم ایرانی به چهار تیم برتر اسیا برسه منافع مالی و اهمیت بیشتری داره یا اینکه تیم ملی بعد از سه شکست و اخر شدن به کشور برگرده قطعا هواداران دوست دارن تیمشون در تورنمنتی باشه که شانس قهرمانی دارن تا مسابقه ای که افتخار در اون تبدیل می شه به چهارمی در گروه و شکست از ارژانتین .
با این موارد قطعا حق رو باید به باشگاه ها داد چون تمام جذابیت فوتبال کشور به بازیهای لیگ هست نه بازی های ملی که نصف اون هم خارج از ایران برگزار می شه و نصفه دیگه هم که در ایران هست اصلا جذابیتی نداره و با صندلی های خالی ورزشگاه مواجه می شه پس قطعا حق با باشگاه ها بوده.
کاش کی روش خودش تعداد قهرمانی هایی که در فوتبال به دست اورده رو بگه حداقل بفهمیم علت این همه غرور چی هست.
Mn
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
ولی ابتدا یک پزشک متخصص حاذق برای خود جنابعالی پیدا میکنیم تو تیم ملی که ۲ بازیکن لیگ داخلی داره باید ۴۰ روز بازیکن را از تیمش در لیگ قهرمانان جدا میکردیم که بعد خط بزنه و سوگلی های به ظاهر لژیونر بازی کنن باز یک برد پشت درهای بسته آورد که اصلا معلوم نیست حریفش چه جور تیمی بوده شروع به بیانیه و سخنرانی کرد
عجب....
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
و در حال حاضر مدرن‌ترین دفاع وسطی است که ایران در ۱۰ سال گذشته چنین دفاع وسطی نداشته است.
:)))))))
HHEE
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
با جون و دل منتظریم بازی مدرن ترین دفاع وسط ایران تو 10 سال اخیر رو تو جام جهانی ببینیم.
تو بازی با ترکیه که حسابی مدرن بود، حالا ببینیم تو جام جهانی قراره چقدر مدرن بازی دربیاره تو زمین:))
مجید10
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
یعنی واقعا توی شعور این دلال موزامبیکی موندم!!!!! روزبه رو خود استقلالیای فوتبال فهمم قبول ندارند ...
ساشا
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
روزبه چشمی!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخ
آرش6
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
برانکو شده خار چشمش -آخر سر سکته میکنه میمیره میگه تقصیر برانکو هستش

ورثه اش هم میاند دنبال پولش

اگر بهمدیران پرسپولیس باشه یه جور قرارداد بستند کهمرگ کیروش رو هم پرسپولیس باید پولش رو بده

amir
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
پدر پول و نون دلالی بسوزه که آدم رو به یاوه گفتن وا میداره
نظر ٣
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۲
“.....شما هم به نوعی تیم را زمین گذاشتید. به خاطر این که بین جام جهانی که قلب ۸۰ میلیون ایرانی را می‌تواند تحت تاثیر قرار دهد و لیگ قهرمانان آسیا که حتی کسی نمی‌داند آخرین قهرمانش چه تیمی است، لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب کردید.....”
كسري
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
يعني موندم فاز اون نفهم هايي كه ميان از اين ادم پدرسوخته و تخمه حروم حمايت ميكنن چيه؟مرتيكه ي نفهم به جاي اينكه الان بياد كدورتهارو بزاره كنار (حالا هر چي شده و حق با هر كي)و باعث بشه دل مردم با تيم يكي بشه بازهم از عقده هاش و نفرت پراكني هاش حمايت ميكنه بازهم تكرار مكررات و جالب هر كي تصديق نكرده عقده هاش رو
به دكتر معرفي كردش!!!!!!رو كه نيست سنگ پاي قزوين رو مارس ميكنه!!!!!!اخه عوضي هر چي جاي خودش ليگ اسيا جاي خودش جام جهاني هم جاي خودش تازشم تو كه لژيونرها رو بازي ميدي يا اندازه ي تو عوضي هم نميفهمن اونيكه بازي گذاشته!!؟؟ريال و ليورپول كه كلي مليپوش مهم از كلي كشورها دارن مربيهاي ملي مثل تو زر زر نميكنن.ميگه به انتقادات خوش امد ميگم بعد ازش ميپرسن كه چرا سيد جلال نه ميگه جبهه هاي فكري و شخصيس!!يعني نفهم هايي هم هستن كه فكر ميكنن تو خدا و معصوم هستي نعوذا... تو اين سايت خيلي نفهم و نادون هست كه هر چي تو ميگي چشم بسته قبول ميكنن.اخه دزد و عقده اي الان بايد دلها رو يكي كني ماهم از تو و كارهات خيلي بدمون مياد ولي الان فقط مسعله ايران هست وبس ،تيم ملي ايران هست و بس براي موفقيت همه بايد دلها يكي بشه ولي با بذر كينه كه تو ميكاري خدا هم قهرش مياد.
Vahid
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
اولا نفهم، احمق‌،تخم حروم، عوضی ،خودتی
دوما عربستان همین ایده رو‌ واسه تیم‌ ملیش پیاده کرد، بازی عربستانو المان رو‌میتونی ببینی
،چقدر هماهنگ جلوی یکی از مدعی های جام جهانی با اون‌همه ستاره بازی کرد و همچنان احمق هایی مثل تو دارن مقایسه میکنن تیم‌ملی رو‌ با یه تیم باشگاهی:)
تیم‌باشگاهی دره‌پیت تو حدود ۵۰ساله تو‌ حسرت دیدن فینال اسیاست:) حالا ۵۰سال میشد ۵۱ سال به جایی بر‌ نمیخورد:)
120
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
این کیسه کش شل مغز طوری حرف میزنه انگار تیم مفلوک و حکومتی خودش تو اسیا نبود!
اخه مفلوک سرمربیت تا وقتی به بازیکنانش نیاز داشت که اردو تیم ملی رو بهم زد بعد بازی های اسیایی رفت دستمال کشی
یه بار دیگه بازی کیسه ذوب اهن رو ببین تا متوجه بشی چطوری رفتین بالا
مقصر فدراسیون فوتباله که نتونست این مرحله از بازی های اسیایی رو بندازه بعد جام جهانی
تو که سرمربی تیمت تهدید میکنه فصل بعد ابراهیمی، غفوری و جباروف نباشن اونم نیست؛ بیخود میکنی زر زیادی میزنی
كسري
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
يعني موندم فاز اون نفهم هايي كه ميان از اين ادم پدرسوخته و تخمه حروم حمايت ميكنن چيه؟مرتيكه ي نفهم به جاي اينكه الان بياد كدورتهارو بزاره كنار (حالا هر چي شده و حق با هر كي)و باعث بشه دل مردم با تيم يكي بشه بازهم از عقده هاش و نفرت پراكني هاش حمايت ميكنه بازهم تكرار مكررات و جالب هر كي تصديق نكرده عقده هاش رو
به دكتر معرفي كردش!!!!!!رو كه نيست سنگ پاي قزوين رو مارس ميكنه!!!!!!اخه عوضي هر چي جاي خودش ليگ اسيا جاي خودش جام جهاني هم جاي خودش تازشم تو كه لژيونرها رو بازي ميدي يا اندازه ي تو عوضي هم نميفهمن اونيكه بازي گذاشته!!؟؟ريال و ليورپول كه كلي مليپوش مهم از كلي كشورها دارن مربيهاي ملي مثل تو زر زر نميكنن.ميگه به انتقادات خوش امد ميگم بعد ازش ميپرسن كه چرا سيد جلال نه ميگه جبهه هاي فكري و شخصيس!!يعني نفهم هايي هم هستن كه فكر ميكنن تو خدا و معصوم هستي نعوذا... تو اين سايت خيلي نفهم و نادون هست كه هر چي تو ميگي چشم بسته قبول ميكنن.اخه دزد و عقده اي الان بايد دلها رو يكي كني ماهم از تو و كارهات خيلي بدمون مياد ولي الان فقط مسعله ايران هست وبس ،تيم ملي ايران هست و بس براي موفقيت همه بايد دلها يكي بشه ولي با بذر كينه كه تو ميكاري خدا هم قهرش مياد.
حمید
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
واقعا متاسفم که تحت هیچ شرایطی از نیش و کنایه زدن به دیگران دست بر نمی داره. بابا تو رو خدا یه کم- فقط یه کم، توقع زیادی ندارم- ندارم ملاحظه کن. خودش کمترین سطح مسئولیت پذیری در قبال همدلی مردم رو نشون میده و فقط از دیگران انتظار داره هر چی نیش و کنایه می شنون ساکت بمونن.
امید از تفت
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
من فکر کنم کیروش بجای اینکه دنبال صعود باشه، از الان دنبال بهانه های باختن هست. در هر صورت آقای کیروش، چه صعود بکنیم چه صعود نکنیم شما رفتنی هستی.
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
کسری ؛
دیشب زیر یکی از خبرا داشتم با یدونه از اینا که میگی بحث میکردم . برگشت گفت فوتبال یه چیز کثیف و بیهودس!!! ینی یارو تفاوتی ببن فوتبال و منچ و مارپله قائل نیست بعد میاد از تصمیمات فنی کیروش دفاع میکنه . هرچی فوتبال نفهم تر باشی بیشتر کیروشی ای هستی .
در مورد کیروشم که دیگه حرفای خنده داری که از دهنش در میاد خودش نشون دهنده دانش فنی کمش هست. فقط این وسط ما بدبختاییم که باید داغ تحقیر شدن تیم ملیمونو تحمل کنیم وگرنه از نظر کیروشی ها که فوتبال کثیف و بیهودس و ارزش ناراحتی نداره!!
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
خب ، خداراشکر ، یک شب نگذشت که دورویی و دو گانگی شما معلوم شد جناب علی آقای پرسپولیسی
دیشب انتقاد تو و نصیحت تو بهم این بود که با توهین به علی کریمی درواقع به ملیونها طرفدار ایشون بی حرمتی میکنم ؛
گفتی تربیت خانوادگی ام را نشون میدم با حرفام ؛
حالا جناب
اول متن کسری را خوندی !
توهین کردن خیلی بده ولی اگه فقط به دوستای تو باشه یا به کسی که تو دوسش داری
ولی
فحش به اون بدی به کی روش و هواداراش از نظر تو اشکالی نداره!
اونجا من سطح تربیت جایی که بزرگ شدم را نشون دادم اینجا تو چه چیزی را نسان دادی که از در همذات پنداری و درک هم نطرت وارد شدی!

تهمت زنا به یک شخص از نظر تو ایرادی نداره!
چون اون شخص را تودوست نداری؟
ملیونها نفر هوادار تیم ملی و سرمربی اش هستند ، چرا دوگانه رفتار کردی؟
حالا آیا فوتبال مقوله ی کثیفی نیست که یک شخص به فاصله ی یک شب ، از فحش ناموسی سکوت کنه ولی
....
آقای عزیز!
با تو کار دارم نه با جایی که بزرگ شدی یا اسمی که داری و یا تربیت خانوادگی ات ، نه خیر!
با خود خودتم!
البته انصاف را رعایت کنم حدسم این است که تو دو سطر اول متن کسری را نخوندی !
امیدوارم ندیده باشی!
چون تا بحال از تو چنین تاییدی بیاد ندارم.
00
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
الان خودِ روزبه چشمی این تیتر رو بخونه میگه: کی ؟ من ؟
یعنی در این حد این مصاحبه و توجیه مضحک و غیرقابل باور بود. از سر عقده و حسادت یه تصمیمی گرفتی دیگه مردم رو نفهم فرض نکن
روستایی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
به علی پرسپولیسی
دقیقا لیاقت تو همینه که با امثال کسری حرف بزنی
تو به پدر و مادر مودب ترین کاربر سایت اهانت کردی و اون در جواب گفت که توهین تورو بر نمی گردونه چون در برابر پدر و مادر خودش و بقیه ؛ فوتبال یه چیز کثیف و لیهوده است ؟

ولی آیا بنظر تو نیست ؟ یه نگاه به کامنت دوستت کسری بنداز !
می فهمی که برای بعضی ها از جمله تو کثیف نر هم هست.

علی پرسپولیسی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
روستایی ؛
چقد حال به هم زنه بحث با شماها .‌اولا که بحث من با یکی دیگه به تو ربطی نداره . دوما حرف زدنم هم با کس دیگه باز به تو ربطی نداره . چی میگی دوست من دوست تو دوست اون ؟ خخخ چند سالته عمو؟
دروغم نگو ، من گفتم حرف زدن هرکسی نشون دهنده شعور خودش و کسانیه که بهش تربیت یاد دادن . اگر این توهینه سعی کنید جوری حرف بزنید که توهین حساب نشه . میتونید طوری حرف بزنید که شعور بالاتونو نشون بده و میتونید جوری هم حرف بزنید که شعور پایینتون معلوم شه . دست خودتونه .امیدوارم بفهمی هرچند که قطعا نخواهی فهمید :)
مورد بعدی هم اینکه چندجا دیگه هم منو خطاب قرار دادی محل بهت ندادم و این هم بار آخر بود که جوابتو دادم . برو خودتو به ما نچسبون :)
روستایی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
ایتجا یه سایت عمومیه ، نمیشه فقط با خودت حرف بزنی!
در ضمن بهت نمی چسبم چون عارم میاد ،
تو کسری بهم بیشتر میایید !!!
یه بار دیگه متن کسری را بخون تا بیشتر بهت بچسبه !!
توصیه میکنم پسوند پرسپولیسی رو از خودت بگیری چون به طرفدارهای باشخصیت این باشگاه بر میخوره یکی مثل تو
اسمان
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
برخلاف میل باطنی متاسفانه دراولین بازی اگه چشمی باشه سوتی خواهیم دید.وبهترین مدافع ده سال اخیرچطوری تیم را ببادخواهدداد.
خربین
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
کیروش واقعا لنگی سوز بوده
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
آقای واقعی ؛
تو مثلت ؛ مثل کسیه که با چاقو یکیو میزنه میکشه بعد بهش میگی چرا اینکارو کردی جواب میده چون فلانی هم این کارو کرده!!! این که یکی دیگه الفاظ خوبی رو به کار نبرده دلیل به این نمیشه که تو کارتو باهاش توجیه کنی .
نمیدونم این دوست بازی چیه راه انداختید مثل خاله زنکا . من کلیت حرف کسری رو باهاش موافق بودم تا حالا یه بارم تو این سایت همدیگه رو تا جایی که یادمه نقل قول یا خطاب قرار ندادیم .
مورد بعدی اینکه یکی هست رو بازی میکنه ، میگه آقا من بد دهنم همینه که هست . این به مراتب برای من شریف تر از کسی هست که خودشو بخواد موجه جلوه بده ولی به شکل های مختلف توهین کنه .
در کل توضیح زیادی لازم نیست . منم آدم پاک و خوش دهنی نیستم . ۲ روز دیگه ممکنه منم یه جا زورم بیاد حرفی بزنم که نباید . حرف من اینه که آدما فیلم بازی نکنن . چرا این همه کیسه کش به علی کریمی فحاشی میکنن چیزی بهشون نگفتم؟ ولی به تو گفتم ! فکر میکنم قضیه روشن باشه .
۳
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۰۴
بسه دیگه !
مغالطه نکن سفسطه نکن !
تقلا نکن !
مثل روز روشنه من چی گفتم و تو چی داری میگی!!!

۳
امید
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۵
آخ که تب فوتبال مار کشت :))))
بابا سید جلال و چشمی هر کی رو بیاری با لایی های بیرانود چه میکنی :)) اتوبوس هم بچینی با شوت های ایسکو و رونالدو چه میکنی.. بتون قول میدم رونالدو مقابل ایران به رکورد دایی میرسی :)))جینگیلی آمریکا... فینگیلی اسرائیل
۱
روستایی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۳۷
به پرسپولیس واقعی
ایندعلی پرسپولیسی فقط ادا در میاره وگرنه دیدی جواب منو چطور داده!
از نظر اون لقب حروم زاده دادن به کی روش و پدر سوخته گفتن به هواداراش خیلی خوبه و ایرادی نداره اما
اون چیزایی که تو مودبانه گفتی چون به علی کریمی گفتی خیلی بده و نشون از سطح تربیت خانوادگی ات داره!
این جماعت که بخش کوچکی از پرسپولیس هستند دردشون اینه که نمی خوان قبول کنند همه پرسپولیسی ها مثل اونا نیستند ؛

دیدی که خیلی زود دستش رو شد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر