فهرست
دانشگر: یا رضایتنامه بدهید یا مرا برگردانید!
دانشگر: یا رضایتنامه بدهید یا مرا برگردانید!

دانشگر: یا رضایتنامه بدهید یا مرا برگردانید!

آی اسپورت - در جریان جدال با پیکان و پس از پایان آن اتفاقاتی رخ داد که فرهاد مجیدی به واسطه آنها محمد دانشگر را از حضور در تمرینات استقلال منع کرد و این بازیکن از آن زمان به بعد دیگر در جمع آبی‌پوشان آفتابی نشده است. نکته جالب توجه اینکه فرصت نقل و انتقالات زمستانی هم ۲۸ اسفند خاتمه پیدا می‌کند و تکلیف دانشگر باید تا آن زمان مشخص شود در غیر این صورت تا انتهای فصل جزو بازیکنان استقلال باقی خواهد ماند.

بر اساس آخرین خبرهای رسیده، مذاکراتی میان این بازیکن و برخی از مدیران باشگاه طی روزهای گذشته صورت گرفت و طرفین شرایط خود را مطرح کردند. ظاهراً استقلالی‌ها به این بازیکن پیشنهاد کرده‌اند تا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات از این تیم جدا شده و راهی تراکتور شود ولی دانشگر در پاسخ به پیشنهاد مطرح شده از طرف مدیران استقلال مدعی شده است که یا باید شرایط برای بازگشت او به تمرینات فراهم شود یا اینکه باشگاه رضایتنامه‌اش را صادر کند تا خود این بازیکن تیم جدیدش را انتخاب کند. به هر حال تکلیف دانشگر باید تا پنج‌شنبه شب مشخص شود.

 

۸ ۲  
آی اسپورت
2021-03-17 10:45:00
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۲۸
خاک بر سرت فرهاد که محمدو انداختی بیرون
احمدی
پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹، ۰۲:۰۱
اصلا مثل اینکه اقا طلبکار هم شده این اقا باید اخراج بشه و مجوز بازی تو لیگ برتر هم تو هیچ تیمی نداشته باشه خجالت هم چیز خوبیه که این بابا بوئی ازس نبرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر