فهرست
پایان کار کازورلا در آرسنال
پایان کار کازورلا در آرسنال

پایان کار کازورلا در آرسنال

آی‌اسپورت- قرارداد ستاره اسپانیایی آرسنال به اتمام خواهد رسید و این تیم را ترک می‌کند. باشگاه آرسنال به طور رسمی اعلام کرد که سانتی کازورلا با اتمام قراردادش در پایان ماه بعدی میلادی، این تیم را ترک خواهد کرد. کازورلا در ۱۸۰ بازی برای آرسنال موفق به زدن ۲۹ گل شد.

دوران حضور او در آرسنال با مصدومیت‌های مختلفی همراه شد و این بازیکن خلاق آخرین بار اکتبر ۲۰۱۶ بود که برای توپچی‌ها به میدان رفت. گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال در واکنش به جدایی کازورلا چنین گفته است: «سانتی همیشه یکی از بازیکنان مورد علاقه ام بود که از تماشای بازی اش لذت می بردم. توانایی بالایش در بازی با هر دو پا در کنار سرعت تصمیم گیری و جابجایی اش در زمین بازی، یکی از دلایل بهترین عملکردهای ما در مستطیل سبز در طی سالیان گذشته بود. برای او در سال های پیش رو، آرزوی موفقیت داریم.»

سانتی کازورلا در حالی دیگر به عنوان بازیکن برای آرسنال به میدان نخواهد رفت که گفته می‌شد در صورت حضور آرتتا در آرسنال به عنوان سرمربی، کازورلا به عنوان یکی از اعضای کادرفنی در خدمت توپچی‌ها خواهد بود که با منتفی شدن حضور آرتتا آینده کازورلا هم مبهم خواهد بود.

 

نود

۱    
آی اسپورت
2018-05-22 03:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر