فهرست
واکنش سرخ‌ها بعد از اولین پیروزی؛ میکسد زون
واکنش سرخ‌ها بعد از اولین پیروزی؛ میکسد زون

واکنش سرخ‌ها بعد از اولین پیروزی؛ میکسد زون

آی اسپورت- سرخ‌‌ها پس از اولنی برد در قصل جدید در بازی با پارس‌جم حنوبی در میکسدزون این خرف ها را به خبرنگاراها زدند. 

سید جلال حسینی: این برد مبارک هواداران پرسپولیس باشد. بازی اول خیلی سخت بود و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و ۳ امتیاز خوب را کسب کردیم.ما ۳ سال قهرمان شدیم و کار ما نسبت به گذشته سخت تر است زیرا انتظارات بالا رفته است. بچه ها باید بازی به بازی فکر کنند تا فشارها کم شود اما تلاش می کنیم تا این فشار کاهش پیدا کند.

ترابی: همیشه بازی اول بازی خیلی سختی است و همینکه توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم خداراشکر . تیم تازه از شرایط بدنسازی آمده و هرچه جلوتر می رویم هماهنگ تر و بهتر می شویم.» او درباره گلی که در این بازی زد گفت:« این گل خواست خدا و تلاش بچه ها بود من مطمئن هستم که در هفته های بعد تیم عملکرد بهتری خواهد داشت.»

محمدنادری: اولین بازی بود و هوا هم گرم بود، فکر می کنم تا دو سه هفته آینده بدن ها هم بهتر شود و بهتر بازی کنیم.او درخصوص توپ های لیگ نوزدهم گفت: کیفیت توپ ها به نظرم اصلا خوب نبود و به نظرم توپ های پارسال بهتربودند.

مهدی شیری: بازی اول بود، بازی اول همیشه سخت ترین و حساس ترین بازی است، بازی را خوب شروع کردیم و خدا را شکر می کنم که توانستیم ببریم. کل اعضای تیم هم انتظار داشتند که هواداران بیایند و استادیوم را پر کنند، ما از آن ها خواهش می کنیم که از بازی بعد بیایند چون یار دوازدهم هستند.

امید عالیشاه: همیشه بازی اول سخت است اما خب شرایط خوب پیش رفت و ما توانستیم با یک گل به برتری برسیم هرچند موقعیت های بیشتری داشتیم.»او افزود:« پارس هم تیم خوبی بود و خیلی حساب شده بازی کرد؛ خداراشکر که سه امتیاز بازی اول را گرفتیم.»

فرقی نمی کند و همه امروز دیدند که ما یک هدف داریم آن هم این است که در هر بازی با پیروزی از زمین خارج شویم. جونیور در مجموع بازیکن بسیار خوبی است و ضربات پای خیلی خوبی هم دارد.» او با بیان اینکه حضور در ترکیب پرسپولیس سخت تر از قبل شده گفت:«بله واقعا سخت شده با این وجود همه تیم یک هدف دارد و فرقی نمی کند چه کسی بازی کند. این هدف همانی است که در چند سال گذشته داشتیم و بازهم می خواهیم قهرمان شویم.»

۹    
آی اسپورت
2019-08-23 01:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر