فهرست
اوزیل و رد شایعات جدایی از آرسنال
اوزیل و رد شایعات جدایی از آرسنال

اوزیل و رد شایعات جدایی از آرسنال

آی اسپورت - مسوت اوزیل درحالیکه اخیرا شایعات زیادی درباره احتمال جدایی قریب‌الوقوعش از آرسنال به گوش می‌رسید این شایعات را به قوت تکذیب کرده و از امیریتس به عنوان خانه خود یاد کرده و می‌گوید به قراردادش با آرسنال که تا سال 2021 مهلت دارد پایبند خواهد بود. اوزیل که یکی از مشهورترین بازیکنان جذب شده توسط آرسنال در تاریخ اخیر این تیم است در دوران اونای امری کمتر از آنچه انتظار می‌رفت به بازی گرفته شده. این موضوع به شایعاتی دامن زده بود مبنی بر اینکه آرسنال قصد دارد با فروش اوزیل به همکاری با او پایان دهد و اوزیل هم به جدایی از توپچی‌ها راضی است.

اما ستاره آلمانی ترک‌تبار آرسنال با رد این شایعات گفت:" نه، من تا تابستان 2021 با آرسنال قرارداد دارم و تا آن زمان در این باشگاه خواهم ماند. وقتی با باشگاه قرارداد جدید امضا کردم درباره آن به دقت فکر کردم و می‌توانم بگویم آن تصمیم یکی از مهمترین تصمیم‌های دوران فوتبالی‌ام بود. نمی‌خواستم فقط یکی دو سال دیگر در آرسنال بمانم بلکه قصدم این بود که آینده‌ام را به آرسنال گره بزنم و باشگاه هم از من همین را می‌خواست. دورانهای سخت مثل این روزها همیشه پیش می‌آید ولی دلیل نمی‌شود که آدم همه چیز را بگذارد و فرار کند. من که اهل این کار نیستم. من دست‌کم تا سال 2021 اینجا هستم.»

اوزیل در ادامه این مصاحبه مدعی شد منتقدین در آرسنال از او به عنوان سپر بلا استفاده کرده و همه تقصیرها را به گردن او می‌اندازند. ستاره آلمانی در این باره گفت: «اگر در یک بازی بزرگ خوب کار نکنیم همیشه تقصیر من است. اگر اینطور است پس نتایج ما در بازی‌های بزرگی که من در آنها حضور ندارم را چوطر توضیح می‌دهید؟ چون بین آنها هیچ تفاوتی وجود ندارد. می‌دانم مردم انتظار دارند من بیشتر موثر باشم، بازی‌ام را به حریف دیکته کنم و ورق را برگردانم. من خودم هم همین انتظار را از خودم دارم ولی کار همیشه به این سادگی‌ها نیست. من تنها بازیکن تیم نیستم و فراموش نکنید که واقعیت این است که بعضی از حریفان ما از ما بهتر هستند. به همین سادگی.»

ستاره آلمانی آرسنال در ادامه درباره نیمکت‌نشینی‌هایش در دوران اونای امری گفت: «بله شکی نیست که برایم ناراحت‌کننده است. ولی من به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای باید به تصمیم سرمربی احترام بگذارم. وقتی در تیم حضور ندارم و بازی‌ها را از خانه تماشا می‌کنم احساس می‌کنم هیچ کاری از دستم ساخته نیست. من می‌خواهم بخشی از تیم باشم و از هم‌تیمی‌هایم حمایت کنم تا موفق شوند. من فقط برای تمرین کردن تمرین نمی‌کنم و برای بازی آماده‌ام. این موضوع درباره من و مربی نیست. تنها باشگاه است که اهمیت دارد. من باید از جان و دل مایه بگذارم، سالم و سلامت باشم، تمرکز بالا داشته باشم و با پشتکار تمرین کنم تا بتوانم آماده باشم.»

     
آی اسپورت
2019-10-17 15:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر