فهرست
دقیق‌تر از شجاع، فعال‌تر از سیدجلال!
دقیق‌تر از شجاع، فعال‌تر از سیدجلال!

دقیق‌تر از شجاع، فعال‌تر از سیدجلال!

آی اسپورت - پرسپولیس با وجود اینکه جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمد انصاری را برای پست دفاع وسط داشت، شب قبل یک مدافع میانی دیگر هم خرید. محمدحسین کنعانی‌زادگان با حاشیه‌های زیادی به این تیم پیوست. بازیکنی که فصل قبل مانند شجاع خلیل‌زاده دو گل زد و یک پاس‌‌گل داد. کنعانی‌زادگان با اینکه بالاترین دقت پاس را بین بازیکنان ماشین‌سازی داشت، ولی دقت پاسی پایین‌تر از جلال حسینی ثبت کرده بود. ۸۵ درصد پاس‌های فصل قبل کنعانی‌زادگان به مقصد رسید که آماری بهتر از شجاع خلیل‌زاده است.  

 

11
11

کنعانی‌زادگان در هر مسابقه فصل قبل ۲.۳ نبردهوایی پیروز می‌شد که در این آیتم هر دو دفاع اصلی فصل قبل پرسپولیس عملکردی بهتر از او داشتند. این بازیکن فقط ۰.۵ توپ در هر مسابقه از بازیکنان حریف می‌گرفت و در مجموع فصل، ۱۴ تکل موفق ثبت کرد. کنعانی‌زادگان در عملکردهای دفاعی نظیر قطع پاس، دفع توپ و بلاک بازیکن فعالی بود و میانگین ۷.۱ عملکرد دفاعی در هر مسابقه را در متریکا ثبت کرد. کنعانی‌زادگان از این حیث عملکرد بهتری نسبت به سیدجلال داشت.

 

90tv 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-07-08 14:10:00
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۱
به جای اینکه این مردک رو بگیرن میرفتن یه مهاجم خوب میاوردن...این همه بازیکن داریم تو پست دفاع و خیلی ها هم قابلیت بازی توی چند پست رو دارن...لطفا یه مهاجم درست و حسابی نه مثل بودیمیر و طارمی...تمام کننده باشه نه حرص دهنده...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر