فهرست
سه پرسش نیویورک تایمز؛ ایران موفق می‌شوند؟
سه پرسش نیویورک تایمز؛ ایران موفق می‌شوند؟

سه پرسش نیویورک تایمز؛ ایران موفق می‌شوند؟

آی اسپورت - حضور کی‌روش به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین مربیان فوتبال دنیا باعث شده تا رسانه‌های اروپایی توجه بیشتری به تیم ملی ایران داشته باشند. کی‌روش در کنار سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، شناخته‌شده‌ترین افراد تیم ملی هستند که در مطالبی که در مورد تیم‌های حاضر در جام‌جهانی نوشته شده به آنها بیش از بقیه پرداخته شده است. نیویورک تایمز در مطلبی به سه سوال در مورد ۳۲ تیم حاضر در روسیه پاسخ داده است و ایران هم یکی از این کشورهاست.

چه انتظاری از تیم ملی ایران داریم؟ نظم و انضباط و هوش بالا یکی از مهم‌ترین خصلت‌های تیم ملی ایران است. تیمی که بسیاری از بازیکنان و ستاره‌هایش در ایران مانده‌اند و از لیست تیم ملی برای روسیه خط خوردند و این مساله نشان می‌دهد که این تیم می‌تواند با توانایی فنی بازیکنان فعلی‌اش تماشاچیان را شگفت‌زده و متعجب کند. تیم فعلی ایران با وجود ناشناخته بودن بسیاری از بازیکنانش اما می‌تواند تیمی هیجان‌انگیز باشد.

ستاره تیم ملی ایران چه کسی است؟ مهاجم این تیم سردار آزمون که بازیکن کنونی روبین‌کازان است. بازیکنی که به عنوان مسی ایرانی شناخته می‌شود و بیشتر بار گلزنی تیم روی دوش اوست و امید اول ایرانی‌ها در روسیه است.

موفقیت تیم ملی ایران در روسیه چیست؟ این که آنها بتوانند در یک بازی دو گل به ثمربرسانند و یا این که در یکی از بازی‌های مرحله گروهی با برد از زمین خارج شوند می‌تواند تجربه خوب و موفقی برای آن‌ها باشد.

نود

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-06-11 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
بی طرف
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
اخرش کاری می کنید که مسی بره فامیلی خودش رو عوض کنه.
۴
کریم
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
آخه کدوم احمقی گفته این دراز بی قواره مسی ایرانه. تکنیکش مثل مسیه یا قدرت گلزنیش. البته یه مورد هست که عمرا مسی بتونه با سردار رقابت کنه. اونم پیشنهاد از تیمهای میلان، رئال، منچستر، آرسنال و بقیه تیمای مطرح اروپا است. سردار با این اینکه از مسی کوچکتره اما از تمام تیمهای اروپایی پیشنهاد داره و همشون رو تو خماری نگه داشته و به لیگ روسیه اعتبار بخشیده
۳
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
یکی بگه آزمون چه شباهتی به مسی داره که میگن مسی ایرانی!!؟
۲ ۱
رضا
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۵
این لقب رو جیره خورهای بابای سردار راه انداختن. اینکه شبیه کی باشی مهم نیست. مهم کیقیت بازیه که سردار با نیمکت نشینی تو لیگ روسیه کیفیت خودش رو نشون داده
۲
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
مسی در 23 سالگی : 3 توپ طلا 2 کفش طلا 1 طلای المپیک ..
سردار در 23 سالگی : 1 عکس با لیتو - 1 داداشیت فدات بشه - 1 تو خوبی به ژوله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر