فهرست
آنچه که قربانی شکست؛ طلسم ۱۰۴۹دقیقه‌ای
آنچه که قربانی شکست؛ طلسم ۱۰۴۹دقیقه‌ای

آنچه که قربانی شکست؛ طلسم ۱۰۴۹دقیقه‌ای

آی اسپورت – علی قربانی مهاجم استقلال در بازی با نساجی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی موفق شد رکورد عجیب خط حمله تیمش را بشکند. پیش از بازی با نساجی مهاجمان استقلال در 11 بازی در لیگ برتر و جام حذفی گلی نزده بودند که این آمار با توجه به عناصر هجومی استقلال بسیار عجیب به نظر می‌رسید.

 اما علی قربانی در بازی شب گذشته برابر نساجی موفق شد در دقیقه 59 دروازه نساجی را باز کند تا طلسم 1049 دقیقه گل نزدن مهاجمان این تیم شکسته شود. آنچه مسلم است گل نزدن مهاجمان استقلال بیشتر از این که به کیفیت آنها ارتباط داشته باشد، به استرس آنها مربوط بود که حالا به نظر می‌رسد مهاجمان این تیم با کم شدن فشار از این هفته بتوانند آمار بهتری را از خود به ثبت برسانند.

  ۵  
آی اسپورت
2017-10-21 11:04:00
نظر دهید

۵ نظر
عه! آقا چرا میخندی?
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
همون گلی که کارشناسان داوری گفتند آفساید بود!!! خخخخ
بالاخره تیم نازنازی حکومت هم از بحران خارج شد
راستی از حکم کسر امتیاز دوچرخه سواران چه خبر?
۴ ۱
استقلالیم با افتخااااااااار
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
برای بار هزارم،حکم کسر امتیاز ازاستقلال به خاطر شکایت مرفاوی اشتباه بوده میدونی چرا؟چون اگه با شکایت مرفاوی استقلال محکوم به کسرامتیاز شده باید پیزوری هم به خاطرشکایت های دایی تا حالا ۳۶امتیاز کسرمیشدازش،این وسط یا عدالتی وجود نداشته که برا شکایت های مشابه آرای متفاوتصادر شده ،یا عدالت بوده وآرا مشابه صادرشده ولی طبق معمول رسانه های طرفدار پیزوری پرده از رای پرونده ی مرفاوی برداشتن ولی کسی از رای پرونده ی دایی چیزی نمیگه ،خدای نکرده فکر نکردین که مرفاوی گران تر ازدایی بوده؟
استقلالیم باافتخااااااااار
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
خوشم ازش نمیاد ،قربانی وشهباززاده ویعقوب وجابر باید حتما کنارگذاشته شن،حیفه که محسن کریمی به خاطر اینا فوتبالش نابودشه،پژمان هم برگرده پادو رو میشه کنار گذاشت
مارال
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
همه فوق العاده اند از شهباز زاده بگیر تا یعقوب !!!!
اصن شما همه عالید ، از هوادار گرفته تا تیم و بقیع خخخخخخخخ
استقلالیم باافتخااااااااار
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
مارال جان حالت خوب نیس؟هنوزکابوس خربین ولت نکرده نه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر