فهرست
آرسنال ۴-۱ وستهام؛ تقدیم به ونگر
آرسنال ۴-۱ وستهام؛ تقدیم به ونگر

آرسنال ۴-۱ وستهام؛ تقدیم به ونگر

آی اسپورت- در اولین دیدار بعد از اعلام خداحافظی ونگر در پایان فصل، آرسنال نمایش بسیار خوبی داشت و با 4 گل وستهام را بدرقه کرد. اولین فرصت بازی در دقیقه 9 برای آرسنال ایجاد شد اما ضربه سر کوشیلنی روی ارسال ژاکا با اختلاف کمی به بیرون رفت. پس از آن باز هم این آرسنال بود که بر جریان بازی مسلط شد و در دقیقه 25 می توانست ری ضربه ولبک به گل برسد اما شوت این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقایقی بعد هکتور بیرین با نفوذی دیدنی و ارسال بلند، ولبک را صاحب موقعیت کرد اما باز هم ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 در نیمه دوم توپچی ها باز هم بازی را هجومی آغاز کردند و این بار روی ارسال ژاکا و ضربه دیدنی و زمینی مونرئال از درون محوطه به گل اول دست یافتند. دقایقی بعد آرسنال بخت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما در 2 صحنه متوالی ضربات ژاکا و لاکازت توسط مدافعان دفع شد. اما در دقیبقه 65 وستهام به گل تساوی دست یافت. پاس آرناتوویچ در گوشه محوطه به لانزینی رسید تا او با یک ضربه محکم و دقیق زننده گل تساوی لقب گیرد. پس از این آرسنال برای جبران سراپا حمله شد اما تا دقایقی موقعیت چندانی نساخت. در دقیقه 80 ولبک با ضربه محکم خود از درون محوطه در آستانه گلزنی بود اما جو هارت با یک مهار فوق العاده دروازه وستهام را نجات داد. اما در دقیقه 83 آرسنال به گل رسید. ارسال رمزی از سمت چپ مستقیما و بدون برخورد با کسی روی اشتباه هارت گل دوم را به ثمر رساند.

 سه دقیقه این بار لاکازت در گوشه محوطه صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم از زاویه ای تقریبا بسته گل سوم را نیز به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 90 لاکازت موفق شد با یک ضربه دقیق از درون محوطه گل چهارم را نیز به ثمر برساند تا آرسنال با برتری 1-4 از سد وستهام عبور کند.

۱    
آی اسپورت
2018-04-22 19:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر