فهرست
منتظری دور از تیم ملی/ ترس پژمان بجا بود؟
منتظری دور از تیم ملی/ ترس پژمان بجا بود؟

منتظری دور از تیم ملی/ ترس پژمان بجا بود؟

آی اسپورت – در روزهایی که همه استقلالی‌ها منتظر بازگشت پژمان منتظری به استقلال بودند او در مصاحبه‌‎ای اعلام کرد که باید ببیند قرار است در استقلال کنار چه کسی بازی کند تا بعد تصمیم بگیرد. به نظر می‌رسید او نگران این بود که ضعف خط دفاع استقلال به خط خوردنش از تیم ملی منجر نشود. البته او و زوجش در خط دفاع الاهلی قطر هم آمار خوبی نداشتند و این تیم در هر 3 فصلی که پژمان را در اختیار داشت بیش از 40 گل در هر فصل دریافت کرده بود. هر چه بود سرانجام پژمان به استقلال بازگشت و عجیب این که کی‌روش در اولین اردوی تیم ملی بعد از استقلالی شدن پژمان، او را به تیم ملی دعوت نکرد!

شاید الان اینگونه به نظر برسد که ترس پژمان از وضعیت خط دفاعی استقلال بجا بود اما در واقع یکی از دلایل اصلی این ضعف، اشتباهات عجیب خود منتظری است. او در بازی با صنعت نفت از حضور در پست خود غافل شد تا عظیم گوک مجبور به خطای پنالتی روی پریرا شود. منتظری در بازی با سایپا هم با پاس رو به عقب بدش به رحمتی زمینه‌‎ساز خطای پنالتی او روی عباس‌زاده شد. پژمان دیروز هم روی گل اول پدیده سهل‌انگاری کرد و هیچ فشاری روی قاضی نیاورد تا او به راحتی شوت بزند و دروازه استقلال را باز کند.

با این اوصاف اگر امروز منتظری به تیم ملی دعوت نشده، مقصر نه استقلال یا زوج منتظری در خط دفاع، بلکه خود او و اشتباهات عجیب و غیرمنتظره‌اش است و البته تنها کسی هم که می‌تواند با تلاش و تمرکز بیشتر ورق را برگرداند و باعث بازگشت پژمان به تیم ملی شود خود اوست.

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-08-23 15:01:00
نظر دهید

۲ نظر
گاوه
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
منصوریان یک نفر دیگر رو هم نابود کرد
۳ ۱
علیرضا
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
بحث نابود کردن نیست ولی خدا وکیلی کی تا حالا بازیکن فیکس تیم ملی با 1بازی بد دعوت نشده که حالا باشه؟؟به عنوان مثال سیدجلال امسال فقط بازی با سیاه جامگان بود که اونجا هم پراشتباه بازی کرد پس چرا دعوت شده؟؟بحث عدم دعوت پژمان و دعوت سیدجلال نیست بحث معیارهای عجیب و غریب کوئیرش برای دعوت از بازیکنانه که فقط خودش خبر داره و بس.مثل دعوت چند سال پیشش از محمدرضا خانزاده ای که تو خود پرسپولیس هم نیمکت نشین بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر