فهرست
سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده!
سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده!

سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده!

آی اسپورت – در بازار داغ بیانیه‌های اعتراضی و طعنه‌آمیز فوتبال ایران، باشگاه سپیدرود رشت بیانیه‌ای متفاوت صادر کرد و از علی کریمی که اداره این تیم را در روزهای سخت به عهده گرفته تقدیر و تشکر کرد. در این بیانیه آمده است:

«به نام خدا

حقایق سپیدرود بزرگ

بعد از اینکه گروه مالکیتی اقای نوین نتوانستند اقدام به تیمداری نمایند و مراتب را به اطلاع مالک سابق وهیت فوتبال رساندند، با علی کریمی تماس گرفته شد که بعنوان مربی به تیم برگرد. در این برهه هیچ کسی حاضر به قبول تیم نبود. حتی تیم توان مالی پرداخت هزینه‌های هتل و هزینه سفر به اهواز رو نداشت. علی کریمی علیرغم اینکه در باشگاه هیچ سمتی نداشت، هزینه‌های سفر تیم که مبلغ. می‌شد را پرداخت کرد.

در این برهه با اشخاص متعددی صحبت شد که متاسفانه هیچ کس تمایلی حتی به کمک مالی نداشت، چه رسد انتقال مالکیت یک تیم بدهکار و دارای دعاوی متعدد حقوقی از جمله دعوی تن زاده علیه باشگاه و احتمال پیروزی وی در دعوی مالکیتی. این تنها علی کریمی بود که بعنوان یه گیلانی و رشتی ریسک بزرگی رو هم نسبت به مال خویش و هم اعتبار خویش نمود.

علی کریمی تا به امروز تمام هزینه‌های تیم سپیدرود را از جیب شخصی خویش پرداخت نموده، تمامی مبالغ قرارداد‌های بازیکنان وکادر اجرایی، اداری باشگاه را ازجیب خویش پرداخت نموده است. قرارداد تمامی بازیکنان توسط وی پرداخت و پرداخت بدهی بازیکنان توسط وی صورت گرفته است.

او بدون چشم داشت سالن بدنسازی مجهزی را برای استفاده باشگاه سپیدرود در مجموعه سردار جنگل ایجاد نموده وحتی ورزشگاه را مجهز به امکانات اولیه که متاسفانه فاقد آن بوده از جمله ماشین‌های لباسشویی، یخساز. نموده است.

علی کریمی در بدو ورود بیش از ۴ میلیارد بدهی باشگاه سپیدرود رو پرداخت کرد تا کشتی به گل نشسته به لطف مردانگی وی امروز به ساحل آرامش رسیده باشد. متاسفانه به دلیل عدم توجه مسولین ورزش استان وعدم انجام تعهدات آنان امروز بنوعی دلسرد گردیده لیکن برای آرامش تیم لب به سخن نگشوده است.

علی کریمی رشتی و گیلانی بودن را معنا کرد. چون بخاطر دلش بود هرگز در هیچ جا چنین کار‌هایی رو بیان ننمود. او نشان داد چرا فراتر از رنگهاست و مردم به او احترام می‌گذارند. او نشان داد رشتی و گیلانی بودن به حرف نیست. انسان‌ها باید درعمل ادعا‌های خود رو اثبات نمایند. ممنونیم سپیدرودی و رشتی اصیل.‌ای کاش فقط این دیار به تعداد انگشتان یک دست به مانندت مرد داشت.»

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-02-14 15:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مسعود
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
اگر این بیانیه واقعیت داشته باشه انشاءالله خیلی بیشترش گیرش بیاد و موفق و شاد باشه
علی زارع
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
علی کریمی
شرف فوتبال ایران
کالین کاظم
جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
واقعا چه انسانهایی به معنای واقعی پیدا میشه من خودم طرفدار تراکتورم و درک میکنم لذت هوادار بودن تیم خطه پدری رو ، احسنت به تو علی آقای کریمی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر