فهرست
گران‌ترین‌های لیگ به سمت درب خروجی
گران‌ترین‌های لیگ به سمت درب خروجی

گران‌ترین‌های لیگ به سمت درب خروجی

آی‌اسپورت- در پایان نیم فصل اول و شروع نقل و انتقالات تیم‌ها، گران‌ترین بازیکن‌های لیگ برتر که طبیعتا باید ستاره تیم‌های خود می‌شدند به دلایل مختلف در حال ترک باشگاه هستند. بعضی‌ها به دلیل عملکرد ناموفق فنی، و بعضی دیگر به دلیل عدم اجرای تعهدات مالی از طرف باشگاه. شاید شاخص‌ترین بازیکنانی که بعد از قراردادهای میلیاردی اول فصل حالا باید به دنبال تیم جدیدی باشند، ستاره‌های کاغذی استقلال منصوریان هستند. از بختیار رحمانی و فرشید باقری، تا امین حاج‌محمدی و مهدی رحمتی، و حتی خسرو حیدری. اما گویا اکثر تیم‌های لیگ برتری چنین وضعیتی دارند. عالیشاه، گران‌ترین بازیکن پرسپولیس این تیم را به مقصد تراکتورسازی ترک کرده است. خلعتبری که با قراردادی میلیاردی به گسترش رفته بود، بعد از فقط یک نیم فصل همکاری‌اش را با فراز کمالوند قطع کرد. محمد طیبی، کاپیتان استقلال خوزستان که گران‌ترین بازیکن این تیم هم هست گویا قصد ادامه دادن با قهرمان فصل گذشته را ندارد. زهیوی و پورقاز هم از دیگر بازیکنان گران‌قیمت اهوازی‌ها هستند که قصد جدایی دارند. کریم اسلامی و مسعود حسن زاده هم که گران‌ترین بازیکنان صبا و سایپا هستند، نیم فصل دوم را در تیم دیگری سپری خواهند کرد.

باید دید در نیم فصل دوم مربیان و باشگاه‌هایی که از بازیکنان گرانقیمت خیری ندیده‌اند، چگونه وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-12-29 21:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میلاد ۶&۴
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
پس چرا سوال نمیکنید از مدیران و کادر استقلال که چرا انقدر راحت بیت المال و هدر دادید؟بختیار،کنعانی زادگان،باقری و... اگه اینا خوب نبودن چرا با قیمت بالا خریدین؟چرا اعتراف نمیکنن که اشتباه کردن و بلد نبودن بازیکن موثر و خوب بخرن؟؟؟
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر