فهرست
رای پرسپولیس – تراکتور صادر شد
رای پرسپولیس – تراکتور صادر شد

رای پرسپولیس – تراکتور صادر شد

آی اسپورت - کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران صادر کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون، رای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

در خصوص تخلف انتسابی به باشگاه تراکتورسای تبریز مبنی بر استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به داور و تیم مقابل ( پرسپولیس) از هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر کشو، با توجه به محتویات پرونده، گزارش داور مسابقه و نماینده فدراسیون و نیز نقض رای قبلی صادره این کمیته از سوی کمیته استیناف به لحاظ عدم امضا ذیل رای توسط رئیس و معاون وقت کمیته انضباطی، تخلف انتسابی به باشگاه مذکور محرز و مسلم تشخیص داده شد.

بر همین اساس مستند به مواد 85 و 86 از مقررات انضباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. رای صادره ظرف مدت 7 روز در کمیته استیناف قابل تجدید نظر خواهی می باشد و تجدید نظر خواهی مانع از اجرای حکم صادره خواهد بود.

ضمنا در رابطه با اجرای رای تعلیقی موضوع دادنامه شماره 93 مورخ 7 اردیبهشت ماه 98 و با توجه به مفاد دادنامه شماره 51 مورخ 26 شهریورماه 98 کمیته استیناف که اجرای محکومیت تعلیقی همچون اجرای سایر تنبیهات در حوزه عمل کمیته انضباطی قرار گرفته شده است، بر اساس بند 4 ماده 103 مقررات انضباطی پس از تعیین تکلیف، قطعیت این رای عمل خواهد شد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-01-28 12:22:00
نظر دهید

۳ نظر
زنوزی
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۴۹
چه جریمه سنگینی آخ کمرم شکست !
۱
رضا
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۴۵
پس فیلمهای فحاشی های شدید به ترکها راچکارخواهید کرد
۲
Saeed
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۵۳
عجب عدالتی انشالله ریشه ای حل میشه عدالت ایرانی پیش به سوی شکاف قومیتی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر