فهرست
چلسی-آرسنال؛ معادلات ریاضی
چلسی-آرسنال؛ معادلات ریاضی

چلسی-آرسنال؛ معادلات ریاضی

آی‌اسپورت- کونته و ونگر رودر روی هم با معادلات خودشان با علم به این که نباید باخت. نباید امتیاز دو صدرنشین منچستر افزایش پیدا کند و فاصله تا صدر جدول با متر و معیار خودمان حساب می‌شود.
فصل پیش تراژدی باخت ۳-۰ کونته به ونگر و پیاده کردن سیستم سه دفاعه و فتح لیگ وقتی به ماه می لیگ جزیره رسید حداقل ۱۳۲ تیم در تمام سطوح لیگ مبتدی تا حرفه‌ای جزیره از سیستم سه دفاعه استفاده می‌کردند٬ حتی خود ونگر هم در ۳ بازی آخر به این رویکرد چراغ سبز نشان داده بود.
شرایط چلسی بعداز هر موفقیت نیمه ی خالی لیوان دارد همان جرعه ای بعداز فتح کردن٬ بعداز سیراب شدن. از دی ماتئو تا مورینیو و حالا خود کونته. در پیش فصل کونته از دشمن اصلی گفت. اینکه نداشتن ثبات مهمترین دشمن چلسی است. چنین چیزی در هیچ باشگاهی دیده نشده. توطئه خیانت و یا هر چیز دیگری. وقتی معادلات شما درست از آب در نمی‌آید٬ حتما باید فرمولتان را عوض کنید. چرا چلسی به دیگو کاستا مهره ارزشمند خود اعتنا نکرد؟ چرا چلسی با علم به اینکه تاکتیک تیم برای بسیاری از تیم‎‌ها رو شده رو به تغییر نیاورد؟ کونته مثل فصل پیش زمان ریکاوری کافی در اختیار ندارد. حضور در ۴ جام و فقط ۱ مهاجم!

در آن سو ونگر بیش از پیش در لبه تیغ قرار دارد٬ اختلاف با اوزیل به دلیل کم کاری و یا شیطنت‌های سانچز خود هواداران را هم متعجب کرده. مسأله نیاوردن جام مهم تقریبا برای هواداران توپچی‌ها عادی شده اما وقتی اینگونه در حل کردن مسائل درون تیمی به مشکل بر می‌خورید احتمالا باید دوباره ذهنیتتان را بازنگری کنید!

۶    
آی اسپورت
2017-09-18 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر