فهرست
دست نشان در کنفرانس: باید پرسپولیس را ببریم
دست نشان در کنفرانس: باید پرسپولیس را ببریم

دست نشان در کنفرانس: باید پرسپولیس را ببریم

آی اسپورت – نادر دست‌نشان سرمربی سپیدرود در کنفرانس خبری خود قبل از بازی تیمش مقابل پرسپولیس اعلام کرد که این تیم چاره‌ای جز پیروزی بر پرسپولیس ندارد. صحبت‌های او را بخوانید:

به دنبال تغییرات روحی و روانی هستیم

با توجه به شرایط موجود، تلاش کردیم تغییراتی در مسائل روحی و روانی بازیکنان ایجاد کنیم. فکر می‌کنم در اولین بازی، ایده‌آلِ کامل نبودیم، اما بازی در آبادان و تساوی مقابل صنعت نفت،‌ نتیجه خوبی بود. پس از آن امیدواری میان بازیکنان زیاد شد و آنها انگیزه زیادی در تمرینات داشتند.

انگیزه بازیکنانم زیاد است

برای بازی مقابل پرسپولیس، بازیکنان از لحاظ روحی به من نیاز ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است و روز گذشته هم صدر جدول را از دست داد. این تیم فردا تلاش می‌کند تا به صدر جدول بازگردد که این کار ما را سخت خواهد کرد. با این حال انگیزه بازیکنان ما برای اثبات توانایی‌های‌شان بارورتر شده است و با کمک هواداران، می‌توانیم انرژی خوبی بگیریم.

راهی جز پیروزی بر پرسپولیس نداریم

پرسپولیس در تمام خطوط تیم پرمهره‌ای است و نصف بازیکنان تیم ملی که در لیگ برتر بازی می‌کنند، در این تیم حضور دارند. اما ضمن احترام به پرسپولیس، ما راه دیگری به جز پیروزی در مسابقه فردا نداریم، چون به اندازه کافی عقب مانده‌ایم. تلاش می‌کنیم بازی خوبی ارائه کنیم و به پیروزی برسیم.

با نماینده ایران در آسیا بازی داریم

با این حال با نگاه برد به میدان می‌رویم. این مهم به این بستگی دارد که بازیکنان چگونه حمایت شوند، انرژی مثبت بگیرند و چقدر بتوانند موارد فنی را در زمین پیاده کنند. پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و همین اعتمادبه‌نفس بازیکنان را افزایش می‌دهد. کارهای زیادی برای ایجاد انگیزه در تیم انجام داده‌ایم، اما هنوز کارمان تمام نشده و بیشتر از این کار می‌کنیم.

نگران داوری زرگر هستم

کمک داور بازی تغییر کرده است. زرگر داور دیدار فرداست که در لیگ دسته اول،‌ قضاوت دو دیدار تیم‌های من را بر عهده داشت. زرگر در هر دو بازی، من را بدون کوچک‌ترین توهین و اعتراضی از کنار زمین اخراج کرد و این مسئله مرا نگران کرده است. زرگر یکی از بهترین داوران ماست و امیدوارم با کمک همکارانش، عدالت را در زمین اجرا کند تا حقی از ما و پرسپولیس ضایع نشود. فکر می‌کنم آن زمان ذهنیت تیم به سمت مثبت‌گرایی می‌رود.

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-03-15 22:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بابای کسری و دراکولا
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
انشاءالله فردا با باخت پرسپولیس مقابل سپید رودر و شکست نساجی مازندران مقابل استقلال استقلال به صدر جدول صعود خوهد کرد و با روحیه بالایی به استقبال عید نوروز خواهد رفت
۲
گوزن نر
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۰۱
پرسپولیس را ببری؟فکر کردی وزیر و کمیته داوران پس برگ‌‌چغندر هستند؟!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر