فهرست
از فولاد تا فولاد؛ شفر با استقلال چه کرد؟
از فولاد تا فولاد؛ شفر با استقلال چه کرد؟

از فولاد تا فولاد؛ شفر با استقلال چه کرد؟

آی اسپورت – اولین تجربه مربیگری وینفرد شفر در استقلال به بازی رفت با فولاد خوزستان برمی‌گردد. نمایش استقلال اما در آن بازی به خصوص در فاز هجومی ناامیدکننده بود.

آمار بازی رفت استقلال و فولاد
آمار بازی رفت استقلال و فولاد

استقلال در آن بازی فقط 3 شوت به سمت دروازه فولاد زد که هیچیک در چارچوب دروازه حامد لک نبود و او را تهدید نکرد. انتشار آمار شوت‌ها و موقعیت‌های گلزنی استقلال در پایان آن بازی خیلی زود سوژه رسانه‌ها شد و بی‌خطر بودن خط حمله استقلال شفر در اولین بازی، تا چند روز سوژه انتقاد رسانه‌ها بود. اما امروز و در بازی برگشت با فولاد خوزستان همه چیز عوض شده بود.

آمار بازی برگشت فولاد و استقلال
آمار بازی برگشت فولاد و استقلال

این یکی از آمارهایی است که از بازی برگشت فولاد خوزستان و استقلال منتشر شده است. طبق این آمار شاگردان شفر در این بازی 11 شوت زده‌اند که 6 تای آن در چارچوب دروازه فولاد بوده است. البته با توجه به 4 گل استقلال، شوت کریمی قبل از گل جپاروف و چند شوت دیگر که توسط شجاعیان و تیام زده شد، قطعا تعداد شوت‌های در چارچوب استقلال در این بازی بیشتر از چیزی است که در این تصویر آمده است اما با احتساب همین آمار هم می‌‎توان به پیشرفتی که استقلال تحت نظر شفر از بازی رفت مقابل فولاد تا بازی برگشت مقابل این تیم داشته پی برد. پیرمرد آلمانی در طول یک نیم‎فصل فوتبالی، از تیمی که حتی یک شوت در چارچوب دروازه حریف نداشت، تیمی ساخت که در بازی برگشت مقابل همان تیم و در زمین حریف، حداقل 6 شوت در چارچوب داشته که 4 تای آن منجر به گل شده است.

۲۵ ۵  
آی اسپورت
2018-02-24 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مجید
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
اما یادتت رفت بنویسی...لنگ اسپورت..هنگام امدن شفر بزرگ اول گفت...پیره..سن اش بالاست...تیم های ضعیف رو میبره..داوری چنان هست...حالا هم بی ادبانه بهش نسبت پیرمرد میدهید...شفر بزرگ از ترانکو سه سال بزرگه..چرا به مادر عروس تیم عربها پیرمرد نمیگید...وای که در دربی چه بر سر لنگ نخواهد آمد....تا آنموقع...
اس اس کبیر
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
لایک داری
___
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
مادر عروس تیم عربا که هنوز جوانه مگه منصوریان چندسالشه؟ این روحیه و توهم کیسه کشا عالیه تا روز دربی همینطور توهم بزنین و این توهم تون رو بین بازیکنان تون هم گسترش بدین
اس اس کبیر
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
این است جادوی شفر.....ممنونیم ازت مستر شفر
این روزها همه به کی‌روش حمله می‌کنند، شما چطور؟!
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
این استقلال هنوز خیلی کار داره. هنوز در مدیریت بازی مشکل دارند...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر