فهرست
شوخی و خنده در تمرین؛ تیم ملی شاداب
شوخی و خنده در تمرین؛ تیم ملی شاداب
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

شوخی و خنده در تمرین؛ تیم ملی شاداب

آی‌اسپورت- در فاصله سه روز مانده تا اولین دیدار تیم ملی ایران در جام جهانی، روحیه ملی‌پوشان ایران بسیار مناسب به نظر می‌رسد. ملی‌پوشان تیم ملی ایران امروز هم از ساعت ۵ به وقت محلی تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی‌روش آغاز کردند و در ابتدای تمرین با رسانه‌ها نیز به گفت‌وگو پرداختند.

معمولا روال تمرینات تیم ملی این‌گونه است که در ۱۵ دقیقه ابتدایی که خبرنگاران و عکاسان حضور دارند، بازیکنان به انجام آیتم‌های نه چندان جدی مثل نگه داشتن توپ روی هوا می‌پردازند و بازیکنی که نتواند توپ را به نفر مورد نظرش برساند، از سوی دیگر اعضای حاضر در تمرین جریمه می‌شود. دقایق ابتدایی تمرین امروز نیز از این داستان مستثنی نبود و شاگردان کی‌روش که همواره صمیمیت و البته نظم بسیار خوبی در تمرینات دارند، در فاصله ۳ روز مانده به جام جهانی نشان دادند که هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ بدنی آماده رویارویی با تیم‌های قدرتمند حاضر در گروه دوم مسابقات هستند.

البته پس از خروج خبرنگاران و عکاسان آیتم‌های تمرینی حالت جدی به خود می‌گیرد و بی‌شک از خنده‌ها خبری نخواهد بود و بازیکنان تمام تمرکز خود را روی انجام درست تمرینات طراحی شده خواهند گذاشت تا نمایش بهتری در جام جهانی داشته باشند.

 

ورزش سه

۶۳ ۱  
آی اسپورت
2018-06-12 20:50:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
احمق ها میخندند .. به امید باختتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر