فهرست
مهاجم برزیلی تراکتور؛ آمار متناقض گلزنی!
مهاجم برزیلی تراکتور؛ آمار متناقض گلزنی!

مهاجم برزیلی تراکتور؛ آمار متناقض گلزنی!

آی اسپورت - تراکتور مهاجمی را خرید که به‌جز یک مرتبه، در پایان هر ۱۱ فصل اخیر تیمش را عوض کرد. مازولا مهاجم ۳۰ ساله برزیلی که روز قبل با تراکتور به توافق رسید، در این یازده سال در برزیل، پرتغال، ژاپن و چین بازی کرده است. هر چند که در دو فصل از سه فصل اخیر، خانه‌نشین بود و بازی نکرد. مجموعا در سه فصل اخیر او فقط یک گل زده و یک پاس‌گل داده است. البته پیش از آن کیفیت بالایش را با ۱۴ گلی که در سوپرلیگ چین زده بود، اثبات کرد. البته به جز آن یک‌فصل، هیچ گاه گل‌های زده مازولا از عدد ۶ عبور نکرده بود.

فصل به فصل با مازولا

۲۰۰۸ : مازولا در سائوپائولو حضور داشت ولی حتی یک دقیقه هم نتوانست در سطح اول لیگ برزیل بازی کند و در همه مسابقات یا روی سکو می‌نشست و یا روی نیمکت

۲۰۰۹: نیمکت‌نشینی در سائوپولو منجر به جابجایی او شد. مازولا به گوارانی رفت و شروع طوفانی داشت. او در اولین بازی‌اش در لیگ سری آ برزیل، گل زد و در دو مسابقه بعدی هم پاس گل داد. مازولا از هفته یازدهم تا چهاردهم موتور گلزنی‌اش راه افتاده بود و در چهار هفته متوالی گل زد. این بازیکن در آن فصل ۲۹ بازی کرد و ۶ گل زد، ۵ پاس‌گل داد.

۲۰۱۰: نمایش نسبتا خوب مازولا در لیگ سری آ برزیل، چند مشتری را هم برای او به همراه داشت. مازولا در نهایت به جی‌لیگ ژاپن رفت و برای اوراواردز بازی کرد. جونیو لوپز نتوانست در ژاپن انتظارات را برآورده کند و فقط 3 گل زد و 1 پاس‌گل داد.

۲۰۱۱: چین، مقصد بعدی لوپز بود. مازولا در اچ‌زد گرینتون بیشتر از اینکه گل‌زن باشد، گل می‌ساخت. او در ۲۰ مسابقه ۳ گل زد، ۵ گل ساخت.

۲۰۱۲: برای اولین بار در دوران حرفه‌ای مازولا، او در پایان فصل تیمش را تغییر نداد. مازولا در فصل دوم حضور در گرینتون هیچ گلی نزد و ۹ گل ساخت.

۲۰۱۳نیم‌فصل اول: مازولا از چین به پرتغال رفت و برای پورتیموننزه بازی کرد. او در هفت مسابقه، ۲ گل زد و این تیم را ترک کرد.

۲۰۱۳ نیم‌فصل دوم: مازولا زمانی که فیگورنزه هنوز به لیگ پایین‌تر سقوط نکرده بود، پیراهن این تیم را نیز پوشیده بود. او در ده مسابقه‌ای که برای این تیم در لیگ برزیل بازی کرد، 3 گل هم زد.

۲۰۱۴ نیم‌فصل اول: در این فصل لوپز در برزیل ماند و حتی تصمیم گرفت که در لیگ B هم بماند، ولی باز تیمش را تغییر داد. او به سی‌آرا اسپورتینگ رفت و در ۱۵ مسابقه، یک گل زد و یک پاس‌گل داد.

 ۲۰۱۴ نیم‌فصل دوم: در نیم‌فصل مازولا به سطح اول فوتبال برزیل برگشت، ولی در ۴ مسابقه‌ فیگورنزه که بازی کرد، نه گلی زد و نه پاس‌گلی داد.

۲۰۱۵ نیم‌فصل اول: مازولا برای نیم‌فصل به پورتیموننزه برگشت ولی در هیچ مسابقه این تیم حضور نداشت.

۲۰۱۵ نیم‌فصل دوم: در نیم‌فصل دوم به لیگ چین رفت و پیراهن هنگ‌فنگ را به تن کرد. او در این باشگاه ۱۴ گل زد و ۴ پاس‌گل داد.

۲۰۱۶: لوپز یک فصل کامل خانه نشست و اصلا بازی نکرد.

۲۰۱۷: تیم لیگ دویی کلاب دی‌ ریگیتس برزیل مقصد بعدی این بازیکن بود. مازولا در این باشگاه عملکرد خوبی نداشت و در ۱۹ مسابقه فقط یک گل زد و یک پاس‌گل داد.

۲۰۱۸: مازولا یک فصل دیگر را هم خانه نشست.

1
1

نود

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-07-22 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فریدون
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۹
بازیکن فقط بودیمیره حتمن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر