فهرست
ماموریت پرسپولیس، شکستن پیله غم!
ماموریت پرسپولیس، شکستن پیله غم!

ماموریت پرسپولیس، شکستن پیله غم!

آی اسپورت - شکی نیست که موقعیت پرسپولیس در شرایط فعلی کمی به افسردگی پهلو بزند. آنها با گذر از موانع بسیار دشوار خود را به فینال آسیا رساندند و در شرایطی که در بازی مشخص شد که تیم مقابل به آن اندازه که درباره اش صحبت می‌شد، قدرتمند نیست، بازی را به اشتباه فردی واگذار کردند تا از مهم ترین بازی مسابقه یک سال گذشته خود با دست خالی به تهران بازگردند.در این شرایط و در حالی که رقابت های لیگ برتر با برنامه فشرده برای پرسپولیس دنبال خواهد شد تا آن ها بازی های عقب افتاده را جبران کند و با تعداد بازی مساوی به مصاف استقلال بروند، ماموریت اول کادرفنی مقابله با این افسردگی و یاس است.

طبیعتاً بازیکنان پرسپولیس پیش از آغاز بازی رویای بالا بردن مهم ترین جام آسیا و البته حضور در مسابقه جام باشگاه های جهان را در سر می‌پروراندند که همه این رویاها به سر آمده. آن ها همچنین بعد از یک هفته حضور در قطر و بازی در یکی از زیباترین ورزشگاه های قاره آسیا، حالا باید خود را آماده حضور در ورزشگاه شهید وطنی و بازی در زمین چمن سفت این استادیوم کنند.

اما تیمی که تجربه چهار قهرمانی لیگ و حضور در سه نیمه نهایی آسیایی در چهار فصل گذشته دارد، به این سادگی از رقابت پا پس نخواهد کشید و این چیزی است که یحیی گل‌محمدی روی آن میتواند حساب کند. بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس پیش از ترک سرخ ها اعلام کرد که «این برانکو بود که ذهنیت قهرمانی را در پرسپولیس ایجاد کرد» و حالا نوبت کادرفنی فعلی سرخپوشان است که قابلیت خود را در جمع و جور کردن روانی تیم نشان بدهند. تیمی که می‌توانست امروز قهرمان آسیا باشد و نگاهش به رقابت های لیگ، فانتزی و از سر سیری، اما حالا پیروزی در تک تک مسابقات و صعود به صدر جدول و نشان دادن آمادگی برای رقابت در دربی و بازی با سپاهان، ماموریت بزرگ این گروه است.

نکته مهم این است که بازی مقابل نساجی در ورزشگاهی برگزار می‌شود که پرسپولیس از آن پیروز بیرون نیامده. سال گذشته در آخرین بازی قرمزپوشان در روز درخشان علیرضا حقیقی با تیم محمود فکری ۱-۱ مساوی کردند و در فصل قبل تر و در شروع نیم فصل دوم نتیجه جدال مجید جلالی و برانکو هم تساوی ۱-۱ بود.

آن ها در شرایطی به قائمشهر خواهند رفت که از بین ستاره های آن مسابقه، علیرضا بیرانوند، بشار رسن، مهدی ترابی و... در این بازی حضور ندارند. بازیکنانی که باید به غیبتشان عادت کرد و پذیرفت که دوره جدیدی در پرسپولیس و تیمسازی یحیی آغاز شده که اگر قرار است به حضور مجدد در لیگ قهرمانان آسیا منتهی شود، باید از مشکلات امروزش عبور کند. بازی نساجی، شمایی از کلیت پرسپولیس بعد فینال را به نمایش خواهد گذاشت. تیمی که هنوز نمی‌دانیم بازیکنانش می‌توانند از پس آن ناکامی بزرگ بربیایند یا ممکن است امتیازاتی فدای دو پنالتی فینال آسیایی شود.

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-12-22 11:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۱۳:۲۰
اخییییی قهرمان اسیا خخخخخ . واقعا فکر کرده بودند در حد قهرمانی هستند و اصلا شانس و بخت و اقبال یارشان نبوده بابا الهلال را کنار نمی گذاشتند در همان مرحله یک شانزدهم حذف بودید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر