فهرست
بار مسئولیت روی دوش مسی
بار مسئولیت روی دوش مسی

بار مسئولیت روی دوش مسی

آی اسپورت- مصدومیت عثمانه دمبله شوک خیلی بدی برای بارسا بود که بعد از ماه‌ها شک و تردید درباره ترکیب و نقل و انتقالات کارش را در لیگ خوب شروع کرده بود. حالا در غیاب ستاره فرانسوی بار مسئولیت بیش از پیش روی شانه‌های لیونل مسی است و او باید برای رسیدن تیم به موفقیت بیشتر تلاش کند.

دمبله حدود 4 ماه غایب خواهد بود و این یعنی بعید است در سال 2017 دیگر بازی‌ای برای کاتالان‌ها انجام دهد. ترکیب بارسا برای بازی بعد که مقابل ایبار است به نظر به شکل زیر خواهد بود.

1
1

مسی دوباره بازیکن اصلی تیم خواهد بود و با رفتن نیمار تمام بار خط حمله روی دوش ستاره آرژانتینی است. دمبله مصدوم است و البته سوارس هم بدترین دوران از زمان پیوستن به بارسلونا را پشت سر می‌گذارد.

دلایلی برای خوش‌بین بودن

ارنستو والورده گفته زمانی برای ناراحتی برای از دست دادن دمبله ندارند و بازیکنان تیم باید مانند قبل به کارشان ادامه داده و همه تلاششان را برای بردن حریفان و ماندن در صدر به کار گیرند.

در دیدار میان هفته ایبار در نیوکمپ به مصاف تیم کاتالانی خواهد رفت و حتی بدون ستاره‌های اصلی هم بعید است بتواند دردسری برای آبی و اناری‌ها ایجاد کند.

این تیم از 4 بازی این فصل 6 امتیاز کسب کرده و با امید بهره بردن از ترکیب ضعیف بارسا به نیوکمپ سفر خواهد کرد، هدفشان کسب 3 امتیاز برای جبران نتایج بد گذشته است که البته بعید است به این هدف برسند.

از طرفی در دو دیدار رفت و برگشت بین بارسلونا و ایبار در رقابت‌های فصل گذشته تیم کاتالانی توانسته 4 گل به حریف بزند و به همین دلیل است که کمتر کسی حاضر است برای بازی روز سه‌شنبه روی تیم باسکی شرط ببندد. کار سختی مسی از زمان مصدومیت دمبله شروع شده، اما بعید است این تیم مقابل ایبار و در خانه خودش به دردسر بیفتد.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-19 19:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر