فهرست
مورینیو: از همین حالا برای جام بعدی تلاش خواهم کرد
مورینیو: از همین حالا برای جام بعدی تلاش خواهم کرد

مورینیو: از همین حالا برای جام بعدی تلاش خواهم کرد

آی اسپورت - ژوزه مورینیو بلافاصله بعد از کسب قهرمانی این فصل لیگ برتر به همراه چلسی گفت  که نگاهش به کسب چهارمین جام (قهرمانی لیگ) با آبی‌ها در فصل آینده است. چلسی با برد 1-0 مقابل کریستال پالاس اولین قهرمانی خود در پنج فصل اخیر (بعد از فصل 10-2009) را جشن گرفت.

مورینیو پیشتر در این فصل با چلسی، قهرمانی در جام اتحادیه را به دست آورده بود و حالا برای سوم همراه با این تیم فاتح لیگ برتر جزیره شد. سرمربی پرتغالی بعد از بازی اما از عزم خود برای کسب موفقیتهای بیشتر گفت: «برای یک جام دیگر تلاش خواهم کرد. همیشه تلاش می‌کنم. روزی که دیگر احساس شور و هیجان برای کسب جام نداشته باشم، کارم را به پایان می‌برم. فکر نکنم آن روز رسیده باشد. وقتی سخت کار کنید و قهرمانی شوید حس می‌کنید به آنچه شایسته‌اش هستید رسیده‌اید. این حس خوبی است. برای من حس خاصی است چون شاید باهوش‌ترین آدم در زمینه انتخاب کشورها و باشگاه هایم نیستم. می‌توانستم باشگاهی دیگر در کشوری دیگر را انتخاب کنم تا راحت‌تر قهرمان شوم، اما من سخت ترین لیگ اروپا را انتخاب کردم. چون اهل ریسک هستم. خیلی خوشحالم چون یک بار دیگر فاتح لیگ برتر شده‌ام، بعد از 10 سال، یا هشت یا 9 سال، در دوره دوم حضورم در چلسی.»

وقتی از مورینیو پرسیدند این جام با دو قهرمانی قبلی که با چلسی در لیگ برتر به دست آورده، چه فرقی دارد،  او اینطور پاسخ داد: «اولی سخت بود چون اولین فصل حضور ما در لیگ برتر بود. در قهرمانی دوم تیم ما بسیار قدرتمند و باثبات بود، با بازیکنان بزرگی که در اوج فوتبال خود بودند. این یکی اما کاملا متفاوت است، لیگ فرق کرده، چلسی فرق کرده، حریفان فرق کرده‌اند. تیم من بازیکنانی دارد که بسیاری از بازیکنانش برای اولین بار قهرمان لیگ شده‌اند، این کاری است که آنها باید از حالا یاد بگیرند و تکرار کنند. برای آنها خیلی خوشحالم.»

     
آی اسپورت
2015-05-03 20:43:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر