فهرست
حمله کاپیتان چلسی به رافا بنیتس
حمله کاپیتان چلسی به رافا بنیتس

حمله کاپیتان چلسی به رافا بنیتس

آی اسپورت - جان تری کاپیتان چلسی بعد از قهرمانی تیمش در لیگ برتر از فرصت استفاده کرد و به رافا بنیتس سرمربی سابق چلسی طعنه زد. تری یکی از بهترین بازیکنان در تیم ژوزه مورینیو بود و در 34 سالگی تعدادی از بهترین بازیهای عمر دوران فوتبال خود را به نمایش گذاشت.

ناراحتی تری از بنیتس مربوط به دوره شش ماهه‌ای است که این مربی اسپانیایی هدایت چلسی را در سال 2013 برعهده داشت. تری در حین جشن قهرمانی چلسی، حرفهایش را اینطور بیان کرد: «یک نفر زمانی گفت من نمی‌توانم دو بار در هفته بازی کنم. خودش می‌داند چه کسی است. » جان که با اسکای اسپورت حرف می‌زد اینطور ادامه داد: «نه تنها به او ثابت کردم که اشتباه می‌کنم بلکه به همه ثابت کردم که آنها در اشتباهند. من هنوز هم می‌جنگم، هنوز درون زمین هستم و هنوز هم احساسی عالی دارم. مهمتر از همه اینکه من بازیکنانی عالی و مربیانی خیلی خوب را در کنارم دارم.»

تری اعتراف کرد انتظار پنج ساله چلسی برای رسیدن به قهرمانی لیگ، درناک بوده است: «این همان چیزیست که برایش زندگی می‌کنم. من از زمانی که یک توپ جمع کن بودم، اینجا حضور داشته ام، لباس عروسک تیم را به تن کرده‌ام، ورزشگاه را نقاشی کرده‌ام، همه کار کرده‌ام. پنج سال بود که قهرمان لیگ نشده بودیم و این واقعا ناراحت کننده بود. وقتی شما مدام بازی می‌کنی، مدام در سفر و دور از خانواده هستی و در نهایت هیچ چیز نصیبت نمی‌شود، واقعا دردناک است. امروز می‌خواهیم لذت ببریم.»

     
آی اسپورت
2015-05-03 21:46:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر