فهرست
کنایه پیگرینی به قهرمانی چلسی  و مورینیو
کنایه پیگرینی به قهرمانی چلسی و مورینیو

کنایه پیگرینی به قهرمانی چلسی و مورینیو

آی اسپورت - مانوئل پیگرینی بار دیگر به صورت کنایه آمیز از ژورزه مورینیو انتقاد و تاکید کرد برای باشگاه‌ها بزرگ و موفق، اولویت این است که فوتبال زیبایی ارائه کنند.

چلسی قهرمانی خود در لیگ برتر را با پیروز مقابل کریستال پالاس قطعی کرد. پیگرینی که تیمش توانست با یک گل از سد تاتنهام بگذرد در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی سعی کرد قهرمانی چلسی را زیر سئوال ببرد: «برای لیگ برتر و برای هواداران مهم این است که فوتبال زیبایی ببینند. فصل گذشته ما 158 گل زدیم، 101 گل در لیگ بود و مهم این است که بتوان این سبک از بازی را تداوم بخشید.»
سیتی با برد مقابل تاتنهام حضور خود در رقابتهای فصل آینده لیگ قهرمانان را تضمین کرد، گرچه آنها در نهایت در دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ ناکام بودند و 13 امتیاز از چلسی عقب افتادند.
سرمربی شیلیایی چلسی اینطور ادامه داد: «به فاصله ایجاد شده در جدول فکر نمی‌کنم. چلسی امسال دقیقا همان کاری را انجام داد که ما سال گذشته انجام دادیم. آنها برنده لیگ و جام اتحادیه شدند. ما هم سال گذشته همین کار را کردیم اما با گلهای بیشتر و سبک بازی متفاوت. هر سال پنج تیم مدعی وجود دارند که همه آنها می‌توانند قهرمان شوندو امیدوارم ما مثل چهار گذشته عمل کنیم، در دو فصل ما دو قهرمانی به دست آوردیم و در دو فصل دیگر دوم شدیم. پیشرفت برای ما مهم است اما همیشه نمی‌توانیم دیگر تیمهای بزرگ یعنی یونایتد، آرسنال، چلسی و لیورپول را شکست دهیم.»

     
آی اسپورت
2015-05-03 23:15:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر