فهرست
رونالدو: بیل،بنزما و من فوق العاده بودیم
رونالدو: بیل،بنزما و من فوق العاده بودیم

رونالدو: بیل،بنزما و من فوق العاده بودیم

کریستیانو رونالدو پس از پیروزی 6-1 تیمش در مقابل شالکه و در خاک آلمان به تعریف و تمجید از تیمش پرداخت و مثلث هجومی بیل-بنزما-رونالدو را بسیار آماده و سرحال دانست.

2 گل از هر کدام از اضلاع این مثلث، صعود رئال مادرید را به مرحله ی بعد تضمین کرد و سوپرگل هونتلار که در دقایق پایانی به ثمر رسید، نتوانست مرحمی بر زخم های شالکه باشد.

مثلث هجومی رئال سرتیتر تمامی رسانه ها را تحت شعاع قرار داده ولی رونالدو معتقد است که تمام تیم برای نمایش خوبشان شایسته ی تمجید هستند.

وی در مصاحبه با کانال پلاس گفت: "هر سه ی ما [رونالدو، بنزما و بیل]  نه فقط در زمینه ی گلزنی بلکه در همه ی زمینه ها عالی کار کردیم.در واقع  تمام تیم ، از ایکر[کاسیاس]  تا مدافعان و هافبک ها ، کارشان را به خوبی انجام دادند.

در طول این فصل در چندین بازی فوق العاده بودیم و این بازی نیز یکی از آنها بود.شالکه در بهترین فرمش نبود.بسیار خوشحالیم که به صعود به مرحله ی بعد نزدیک شده ایم."

رونالدو معتقد است که باید گلهای بیشتری به ثمر می‌رساند و از دروازه بان شالکه، رالف فارمن که 3 تک به تک از او گرفت به نعریف و تمجید پرداخت.

کاپیتان تیم ملی پرتغال از بازگشتش به بازی ها پس از گذراندن محرومیت 3 جلسه ای ابراز خرسندی کرد و گفت: "دو گل زدم ولی دروازه بان شالکه بسیار خوب کار کرد. به پتانسیل خودم ایمان دارم. هم تیمی هایم به من کمک کردند و توانستم در نیمه ی دوم 2 گل بزنم.

گذشته دیگر گذشته است.من نا‌امید بودم زیرا سزاوار 3 جلسه محرومیت نبودم، ولی در حال حاضر خوشحال هستم.

حالا تمرکز ما بر روی دربی [در مقابل اتلتیکو مادرید] خواهد بود.ما مادرید هستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که در ویسنته کالدرون پیروز از میدان خارج شویم."

     
آی اسپورت
2014-02-27 10:14:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر