فهرست
مدیرعامل سایپا: دروغ است، با دایی مذاکره نکرده‌ایم
مدیرعامل سایپا: دروغ است، با دایی مذاکره نکرده‌ایم

مدیرعامل سایپا: دروغ است، با دایی مذاکره نکرده‌ایم

آی اسپورت - سایپا که این فصل یکی از کم حاشیه‌ترین تیم‌های لیگ برتر بود، در روزهای اخیر درگیر ماجراهای عجیبی شده است. خبر مذاکره مدیران این باشگاه با علی دایی امروز تیتر یک بسیاری از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها بود و ساعاتی بعد خبر استعفای مجید جلالی جای آن را گرفت.

بیت الله رضایی مدیرعامل سایپا از شایعه مذاکره با دایی عصبانی است و به ایرنا می‌گوید از عاملان انتشار آن شکایت خواهد کرد: «بحث استعفای جلالی را از طریق سایت ها متوجه شدم و متاسفانه برخی ازاین سایت ها به مساله حضور علی دایی در سایپا اشاره کرده بودند که قطعا این مساله را از مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد.با دایی حتی تلفنی هم تاکنون حرف نزده ام و اگر می خواهند صحت حرف مرا متوجه شوند می توانند پرینت مکالماتم را بگیرند. متاسفانه برخی ها دروغ می گویند و مطمئن باشید تا آخرین لحظه پیگیر شکایت خود هستم.» رضایی گفته استعفای جلالی را هم نمی‌پذیرد و می‌خواهد با همین مربی ادامه دهد: «کدام مدیرعامل می آید برای دو بازی سرمربی تیم خود را تغییر دهد که من این کار را انجام بدهم؟ مطمئن باشید اگر استعفای جلالی بدست من برسد قطعا با آن مخالفت خواهم کرد.»

البته استعفای جلالی ارتباطی به دو بازی آینده ندارد و برای فصل آینده است. رضایی درباره سرمربی فصل آینده تیمش توضیحی نداد.

     
آی اسپورت
2015-05-04 16:45:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر