فهرست
بیانیه استیل آذین: یک ریال هم بدهکار نیستیم
بیانیه استیل آذین: یک ریال هم بدهکار نیستیم

بیانیه استیل آذین: یک ریال هم بدهکار نیستیم

آی اسپورت - شرکت استیل آذین می‌خواهد ماجرای رد صلاحیتش را از مراجع قانونی پیگیری کند. امروز سازمان خصوصی سازی اعلام کرد اهلیت این شرکت بخاطر بدهی بانکی یکی از سهامدارانش تایید نشده و پرسپولیس در مزایده چهارم به فروش می‌رسد. بعد از این ماجرا، بحث تندی بین پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی و امیر عابدینی نماینده استیل آذین ایجاد شد و در نهایت پوری‌حسینی اعلام کرد اگر استیل آذین بتواند اهلیتش را ثابت کند مزایده چهارم لغو می‌شود.

استیل آذین هم در بیانیه‌ای اعلام کرده هیچکدام از سهامداران این باشگاه بدهی بانکی ندارند و ماجرا را تا رسیدن به حق و حقوق‌شان پیگیری خواهند کرد: «آقای پوری حسینی اعلام کردند، اگر نگرانی بانک مرکزی را مرتفع سازید حقوق شما در مزایده استیفا خواهد شد. این شرکت با پشتوانه عظیم مردمی و خیل هواداران و حضور پر رنگ پیشکسوتان با طیب خاطر اعلام می دارد که شرکت استیل آذین ایرانیان (سهامی عام) به هیچ عنوان نه به صورت شخصیت حقوقی و نه اعضای محترم مجمع و سهامداران و مدیران به عنوان اشخاص حقیقی در این شرکت، کوچک ترین بدهی به سیستم بانکی یا چک برگشتی ندارند و کاملا اعلام می نماییم که سیستم شرکت آماده پذیرش حسابرسان دولتی نیز هست. لذا مسائل مطروحه در جلسه فوق الذکر قابل حل و فصل بوده و مستندات شفاف ما پاسخگوی ابهامات مطروحه خواهد بود. گرچه شاید ضرورت پیدا کند برای استیفای حقوق حقه خود، از طریق مراجع قانونی اقدامات عاجلی به عمل آوریم.»

در صورت برگزاری مزایده چهارم، استیل آذین رقابت سختی با بهنام پیشرو خواهد داشت و نمی‌خواهد فرصت فعلی را برای خرید بی‌رقیب پرسپولیس از دست بدهد.

     
آی اسپورت
2015-05-04 16:59:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر