فهرست
مستر بی: یا میلان یا هیچ
مستر بی: یا میلان یا هیچ

مستر بی: یا میلان یا هیچ

آی اسپورت-نتیجه نشست بی تائچابول و برلوسکونی 3 تا 4 هفته دیگر مشخص می شود. در این فاصله او مصاحبه ای با وب سایت گل کرده است: افراد زیادی حمایتشان از من را اعلام کردند و ابراز تمایل کردند که در کنار من  و سهامدار میلان باشند. اما به مرور زمان افراد زیادی را شناختم و برای سرمایه گذاری به دنبال افرادی که می خواهند با من باشند نیستم.

بی می گوید: من از اوایل دهه 90 شروع به دیدن فوتبال ایتالیا کردم. میلان در آن زمان در اوج بود. سری A دیدنی ترین لیگ بود و من هم با دوستانم مدام بازی های این لیگ را تماشا می کردیم. همیشه عاشق این لیگ بوده ام و هیچ گاه برای خرید تیمی در لیگ دیگر اقدام نمی کنم. همیشه دوست دارم بهترین ها را داشته باشم. میلان یکی از بزرگ ترین نام های فوتبال اروپا است و پتانسیلش نامحدود است.

او از گذشته خودش هم گفت: در سن 14 سالگی ظرف شور بودم. در رستوران والدینم کار می کردم. آن ها معتقد بودند که من باید ارزش کار کردن را بدانم. بعد از آن یک مشاور املاک آنلاین را راه اندازی کردم و از آن زمان درآمد خوبی داشتم. اما بعد از مدتی خانواده ام شدیدا بدهکار شدند. وقتی به استرالیا رفتم، جایی که در آن رشد کردم و مهندس شهرسازی شدم، فقط 2000 دلار استرالیا پول داشتم. بعد از آن چندین بیزینس داشتم و در آن ها موفق شدم. توانستم سهام چند شرکت را ارزان بخرم و گران بفروشم.

     
آی اسپورت
2015-05-04 17:37:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر