فهرست
اختصاصی: مدرک بدهی میلیاردی حسین هدایتی به بانک پارسیان
اختصاصی: مدرک بدهی میلیاردی حسین هدایتی به بانک پارسیان

اختصاصی: مدرک بدهی میلیاردی حسین هدایتی به بانک پارسیان

آی اسپورت-امیرعابدینی یکی از طرفداران پروپاقرص هدایتی در قضیه مزایده باشگاه پرسپولیس است. او به همراه پروین هر کاری از دستشان برمیاید انجام میدهند تا هدایتی بتواند به هدفش یعنی خرید پرسپولیس برسد.مدیرعامل سابق پرسپولیس در آخرین دفاعیه‌اش از هدایتی و اعتراض به رد صلاحیت او گفت:« شخص آقای هدایتی می‌گوید من هیچ گونه بدهی بانکی ندارم. ما هم قرار است برویم در این مورد دلایل خود را بررسی کنیم. اگر ظرف 48 ساعت ثابت کنیم حسین هدایتی هیچ گونه بدهی بانکی ندارد،‌ برنده مزایده خواهیم بود اما اگر این گونه نشود،‌ شرکت استیل آذین دارای هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد بود.»

عابدینی در حالی این صحبتها را مطرح کرده که پیش از این بارها جسته و گریخته بحث بدهی هدایتی به بانک و دیگر ارگانها مطرح شده بود. البته اگر مدرک مستندتری بخواهید شاید آگهی زیر خیلی چیزها را مشخص کند. این آگهی مزایده منزل پدری حسین هدایتی است که به عنوان وثیقه برای وام چند میلیاردی نزد بانک پارسیان امانت بوده و بعد از پرداخت نشدن اقساط توسط این بانک به مزایده گذاشته شده. آگهی‌ای کمتر دیده شده که نشان بر بدهی بالای آقای عابربانک به سیستم بانکی دارد.

اینکه آیا چنین فردی صلاحیت خرید پرطرفدارترین باشگاه ایران را دارد یا نه سوالی است که شاید آقایان عابدینی و پروین جواب های قانع‌کننده ای برای آن داشته باشند.

  ۷  
آی اسپورت
2015-05-05 07:43:25
نظر دهید

۷ نظر
جواد
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
شاید وام رو کس دیگه ای برداشته در اینجا نامی از متعهد وام برده نشده و فقط مورد رهن به نام ایشان و خانواده اش است . پس این آگهی مدرکی دال بر بدهکاری ایشان نمی باشد پس لطفا نسبت به استناد به این آگهی تجدید نظر فرمایید .
آنتی هدایتی
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۵۴
یه سایت معتبر دولتی چند ماه پیش با سند و مدرک بدهی های هدایتی به یه بانک خصوصی رو منتشر کرد که بالغ بر 500 میلیارد تومن بود.هدایتی چند هزار میلیارد بدهی داره و قطعا پرسپولیس بهش واگذار نمیشه.کافیه این عنوان رو در گوگل منتشر کنید تا خودتون موضوع رو مشاهده کنید:یک بدهکار نام‌آشنا + اسناد
Elton
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
عجب خونه ای
ایول
دخترسرخ
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۶
آخه این ملکی که شما میگین که متعلق به 5 نفر هست،کجاش نوشته به خاطر بدهی آقای حسین هدایتی دولابی به بانک؟
حتی اگه اینطوری هم باشه بازم اتفاق خلاف قانونی نیافتاده،یکی وام گرفته در مقابلش وثیقه معتبر گذاشته اقساط رو نداده بانک خونه رو فروخته به طلبشم رسیده،این کجاش بر خلاف قوانینه؟
ali
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۵
برید حرفای عابدینی دقیق گوش بدید.نمیگه هدایتی بدهکار نیست .میگه اسستیل اذین بدهکار نیست.بعدش میگه هدایتی بدهی بانکی داره ولی اون جزو سهامداران شرکت استیل اذین نیست.اعضای خانوادش سهام دارن ولی خودش نیست.
محمد
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۲۷
اگر این مطالبی که سال 92 تو خبرگزاری ها در مورد نحوه خرید و فروش و ثروت هدایتی با استفاده از وام های بانکی درست باشه. این فرد فقط به دنبال شهرت و اعتبار برای رانت هایی هست که استفاده میکنه. آینده بدتری در انتظار پرسپولیس هست به این صورت
ایرانی
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۲:۲۴
هدایتی داره با این کاراش و بلیط مجانی و ... سرپوش به مفاسد اقتصادیش می ذاره. واقعا برای خودمان متاسفم که عده ای دارند با پول مردم عوامفریبی می کنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر