فهرست
دراکسلر: در تمام طول بازی رئال مادرید یک قدم از ما جلوتر بود
دراکسلر: در تمام طول بازی رئال مادرید یک قدم از ما جلوتر بود

دراکسلر: در تمام طول بازی رئال مادرید یک قدم از ما جلوتر بود

جولیان دراکسلر، مهاجم شالکه پس از شکست 6-1 تیمش مقابل رئال مادرید اعتراف کرد که تیمش در تمام طول بازی یک قدم عقب تر از رئال مادرید بوده است.

بنزما، بیل و رونالدو هر کدام با دو گل پیروزی شاگردان آنجلوتی را قطعی کردند و تک گل زیبای هونتلار نتوانست امیدی را در دل هواداران شالکه زنده کند.

در زمانی که بازی 1-0 به نفع مادرید بود، ایکر کاسیاس یک موقعیت بسیار خوب را از درکسلر گرفت و این بازیکن جوان آلمانی معتقد است که تیمش تاوان اشتباهاتش را داد.

وی در مصاحبه با SKY گفت: "ما با امید فراوان پا به میدان گذاشتیم ولی اشتباهات زیادی داشتیم و رئال از این اشتباهات به خوبی استفاده کرد.

بله، البته که باید آن توپ را به گل تبدیل می‌کردم. توپ کمی انحنا برداشت ولی باید گل می‌شد. وقتی که 6-1 شکست می‌خورید صحبت کردن از اما و اگرها کار نادرستیست.

بین دو نیمه کلر به ما گفت که در گلزنی بدشانس بودیم  و نحوه ی گلزنی از تک موقعیت ها در نیمه ی دوم را به ما گوشزد کرد.ولی رئال فضا را از ما گرفت و از شرایط به نحو احسنت استفاده کرد.

نمی‌توانید جنگندگی ما را زیر سوال ببرید..فکر می‌کنم که تمام تلاشمان را کردیم. ولی در مقابل رئال بازی کردن بسیار سخت است زیرا آنها توپ را بسیار شناور به جریان در می‌آورند.ما همیشه یک قدم عقب بودیم."

بازی برگشت 27 اسفند ماه در برنابئو برگزار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-02-27 11:05:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر