فهرست
واکنش رئیس دورتموند به عجیب‌ترین ترانسفر بوندس‌لیگا
واکنش رئیس دورتموند به عجیب‌ترین ترانسفر بوندس‌لیگا

واکنش رئیس دورتموند به عجیب‌ترین ترانسفر بوندس‌لیگا

آی اسپورت - میشائیل زورک مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند شایعاتی که در رسانه‌های آلمانی در مورد بازگشت احتمالی ماریو گوتزه از بایرن مونیخ به دورتموند منتشر شده را تکذیب کرد.

روزنامه بیلد در گزارشی که منبع آن را شبکه اسپورت 1 خوانده بود، مدعی شد که دو باشگاه – بایرن و دورتموند- آماده یک معامله -یا معاوضه- غیرمنتظره هستند که در آن ماریو گوتزه و ایلکای گوندوغان جا به جا خواهند شد.

گوتزه با قرادادی 32 میلیون پوندی به عنوان گرانترین بازیکن فوتبال آلمان در پایان فصل گذشته به بایرن رفت. بیلد نوشته هانس خواکیم واتسکه رئیس دورتموند و کارل هاینتس رومنیگه مدیر بایرن هفته گذشته و پیش از بازی مرحله نیمه نهاییی دو تیم جلسه‌ای با یکدیگر داشته‌اند تا در مورد این انتقال -که شاید عجیب‌ترین انتقال این فصل و حتی کل تاریخ بوندس‌لیگا باشد- مذاکره کنند.

اما وقتی از میشائیل زورک سئوال شد که آیا در مورد آینده گوتزه بین دو باشگاه مذاکره‌ای انجام شده، زورک اینطور پاسخ داد: «در این مورد خاص، اصلا نمی‌توانم تصور کنم که سوژه مذاکره دو باشگاه چنین چیزی بوده باشد. این برای اولین بار است که چنین چیزی را دارم می‌شنوم. ما ماریو را با یک رقم سنگین به بایرن منتقل کردیم. او بازیکن بایرن مونیخ است. من حتی نمی‌توانم تصورش را هم بکنم.»

     
آی اسپورت
2015-05-04 20:30:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر