فهرست
کفاشیان در 90: جدایی من از فدراسیون فوتبال واقعیت ندارد
کفاشیان در 90: جدایی من از فدراسیون فوتبال واقعیت ندارد

کفاشیان در 90: جدایی من از فدراسیون فوتبال واقعیت ندارد

علی کفاشیان در گفت و گوی تلفنی با برنامه 90 درباره انتخابش به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در منطقه آسیای میانه گفت: خوشبختانه توانستیم این پست را به دست آوریم و ان‌شاءالله بتوانم باعث سربلندی کشورمان شوم.

 حضورش در کنفدراسیون فوتبال آسیا تا چه حدی می‌تواند نقش داشته باشد: 4 سال در این پست خواهم بود و امیدوارم بتوانیم کمک کنیم تا فوتبال کشورمان در آسیا موفق‌تر عمل کند.

با حضور در سمت نایب رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا می تواند در لیگ قهرمانان آسیا تغییرات ایجاد کند: در غرب آسیا هماهنگی‌هایی را انجام داده‌ایم و با صحبت‌هایی که کرده‌ایم امیدواریم تغییراتی در تقویم AFC به خصوص در منطقه غرب آسیا به وجود آوریم تا تیم‌های ایرانی بتوانند شرایط مناسبی داشته باشند.

 مشکلات مالیاتی کی‌روش: متأسفانه با توجه به سیاست‌هایی که اخذ شده بود ما در جریان کار نبودیم و امروز تفاهم‌نامه‌ای انجام دادیم .مشکل مالیاتی کی‌روش فردا حل خواهد شد.

 هوشنگ مقدس گفته که او اسفندماه از فدراسیون فوتبال خواهد رفت: این طور نیست و  رفتن من از فدراسیون فوتبال واقعیت ندارد. وقتی نزدیک انتخابات می‌شود می‌گویم 4 سال دیگر  می مانم.

 انتخاب افشین پیروانی به عنوان مدیر اجرایی تیم ملی و ارتباط فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش بهتر شده: خوشبختانه با حضور  حسنی‌خو ما مشکل چندانی نداریم. حتی در رابطه با بحث مالیاتی کی‌روش ایشان خیلی کمک کردند و کی‌روش نگران این موضوع بود که خوشبختانه حل شده است. سربازی برخی از بازیکنان هم در حال حل شدن است تا بتوانیم نفرات مورد نیاز را با خیال راحت در اختیار تیم ملی قرار دهیم.

     
آی اسپورت
2015-05-04 23:36:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر