فهرست
یوونتوس – رئالِ مادرید / دوئل: ویدال – راموس
یوونتوس – رئالِ مادرید / دوئل: ویدال – راموس

یوونتوس – رئالِ مادرید / دوئل: ویدال – راموس

آی‌اسپورت – از دست دادنِ مودریچ می‌توانست تبعاتِ بسیار وخیمی برایِ رئال داشته باشد، اما کارلتو با بازی گرفتن از سرخیو راموس در خط میانی، راهِ حلی برایِ این مشکل پیدا کرد. البته آنچلوتی اولین مربی‌ای نیست که از راموس در این پست بازی گرفته، خواکین کاپاروس هم در سویا گاهی از این گزینه استفاده می‌کرد. بنابراین مربیِ ایتالیاییِ رئال برایِ حلِ آینده‌یِ تیمش به گذشته رجوع کرد و نتیجه‌اش را در بازیِ برگشت مقابل اتلتی گرفت.

وقتی رئال راموس را در خطِ میانی دارد هم بهتر دفاع می‌کند و هم بهتر حمله. راموس وقتی تیمش توپ ندارد می‌تواند نقشِ مدافعِ پنجم را بازی کند و وقتی تیمش توپ دارد، حضورش باعث می‌شود که بقیه‌یِ هافبک‌هایِ رئال با خیالِ راحتتری در هجوم شرکت کنند. تونی کروس حالا می‌تواند بیشتر به دروازه‌یِ حریف نزدیک بشود چون می‌داند راموس پشتش است و توپ‌هایِ برگشتی را قطع می‌کند.

پستِ جدید راموس این معنی را می‌دهد که باید منتظرِ جدالی جذاب بین او و آرتورو ویدال باشیم. آلگری بعد از مصدومیتِ پوگبا از هافبکِ شیلیایی‌اش به عنوانِ راسِ چپِ لوزیِ خطِ میانی‌اش استفاده کرده و البته گاهی حتی او را به راسِ جلو هم منتقل کرده است. انرژیِ بالایِ ویدال و ذاتِ فوتبالِ اگرسیوش قطعا صحنه‌هایِ جذاب و شاید حیاتی‌ای بین او و راموس پدید بیاورد. 

     
آی اسپورت
2015-05-05 09:13:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر