فهرست
یوونتوس – رئالِ مادرید / تقابل: موراتا و رئال
یوونتوس – رئالِ مادرید / تقابل: موراتا و رئال

یوونتوس – رئالِ مادرید / تقابل: موراتا و رئال

آی‌اسپورت – آلوارو موراتا در یورویِ زیرِ 21 ساله‌هایِ 2013 آقایِ گل شد و بعد در فصلِ 2013-2014 ذخیره‌یِ طلایی رئالِ مادرید لقب گرفت. موراتا فصلِ گذشته 8 گل برایِ رئال زد و نسبت به دقایقی که بازی کرده بود آمارش یک گل در هر 70 دقیقه بود. این آمار از مسی و رونالدو و دیگو کاستا هم بالاتر قر ار داشت. اما به یکباره سرنوشتِ موراتا تغییر کرد «واقعا نمی‌دونم چی شد. من داشتم خوب بازی می‌کردم و بعد یکهو رفتم رویِ نیمکت و دیگه بازی بهم نرسید.انتظارم انتظار نداشتم در همه‌یِ بازی‌ها 90 دقیقه بازی کنم، ولی باید با من بهتر رفتار می‌کردند. آنچلوتی عملا هیچ ارتباطی با هم برقرار نمی‌کرد.»

رابطه‌یِ موراتا با آلگری خیلی بهتر از رابطه‌ای است که با کارلتو داشت. در  واقع فشارِ خودِ موراتا بود که رئال را مجبور کرد او را به یوونتوس بفروشند. تیم‌هایِ دیگری بودند که پولِ بیشتری می‌دادند اما موراتا تورین را انتخاب کرده بود و با قدرت پشت انتخابش ایستاد و نهایتا به آن رسید.

موراتا بعد از اینکه نیم فصلِ اول را تقریبا به عنوانِ ذخیره‌یِ فرناندو یورنته سپری کرد، بعد از تعطیلاتِ زمستانی از فرصتی که بهش رسید نهایتِ استفاده را برد و خودش را به عنوانِ زوجِ اصلیِ کارلوس تبس در خط حمله جا انداخت. حالا تبس و موراتا زوجی رویایی را برایِ بیانکونری تشکیل داده‌اند، زوجی که هر 5 گل دو بازیِ رفت و برگشت مقابلِ دورتموند را به ثمر رساندند و آماده‌اند باعثِ حذفِ رئال از نیمه نهایی چمپیونز لیگ بشوند. 

     
آی اسپورت
2015-05-05 11:02:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر