فهرست
سیدجلال به پرسپولیس برمی‌گردد؟/ کرانچار پاسخ می‌دهد
سیدجلال به پرسپولیس برمی‌گردد؟/ کرانچار پاسخ می‌دهد

سیدجلال به پرسپولیس برمی‌گردد؟/ کرانچار پاسخ می‌دهد

آی اسپورت- طی هفته‌های اخیر اخباری درباره بازگشت سیدجلال حسینی به پرسپولیس منتشر شد که خوشحالی و امیدواری هواداران این تیم را به دنبال داشت. اما به نظر می‌رسد این انتقال چندان هم قطعی نیست، زیرا وضعیت سیدجلال حسینی برای ماندن یا رفتن از باشگاه الاهلی قطر برعهده زلاتکو کرانچار گذاشته شده و زلاتکو نیز ظاهرا علاقه زیادی به حفظ مدافع ایرانی تیمش دارد.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از روزنامه ایران ورزشی، خالد شبیب نایب‌رییس باشگاه الاهلی درباره وضعیت فصل آینده تیم الاهلی قطر و اینکه آیا «زلاتکو کرانچار» فصل آینده هم سرمربی این تیم خواهد بود یا خیر، توضیح می‌دهد: «در مجموع از عملکرد تیم در لیگ ستارگان و قرار گرفتن در رده پنجم راضی هستیم. زلاتکو هم که اواسط این فصل جانشین ماچالا شد، فصل بعد هم سرمربی خواهد بود و فرصت کافی دارد که تیم را خودش ببندد.» او همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت سید جلال حسینی و «کابانگو» دو بازیکن خارجی الاهلی می‌گوید: « قرارداد حسینی با باشگاه تمام شده است و زلاتکو در مورد تمدید قرارداد یا جدایی این بازیکن تصمیم می‌گیرد. همچنین در مورد کابانگو این زلاتکو است که تصمیم می‌گیرد.»

زلاتکو کرانچار پیش از این سابقه کار با جلال حسینی را در تیم سپاهان اصفهان هم داشته و با توجه به رابطه خوبی که میان این دو برقرار است و رضایت سرمربی کروات از عملکرد فنی این مدافع، کرانچار تمایل دارد ملی‌پوش ایرانی را برای سال آینده نیز در خط دفاعی تیمش داشته باشد. حال باید دید سیدجلال یک سال دیگر قراردادش را با الاهلی تمدید می‌کند یا یک بار دیگر به جمع سرخپوشان برمی‌گردد. البته وضعیت آینده پرسپولیس و مشخص شدن مالک این باشگاه در فصل آینده نیز تاثیر زیادی در تصمیم سیدجلال حسینی خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-05-05 11:21:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر