فهرست
نگاه روز: حسین هدایتی مردود شد
نگاه روز: حسین هدایتی مردود شد

نگاه روز: حسین هدایتی مردود شد

آی اسپورت- پیش از آنکه مزایده سوم باشگاه پرسپولیس از راه برسد، حسین هدایتیِ دولابی، گزینه بسیاری از هواداران برای خرید باشگاه بود. مردی که قرار بود سوار بر اسبِ سفید خوشبختی به پرسپولیس وارد شود و همه مصائب پرشمار باشگاه محبوب پایتخت را به درک واصل کند. حاج حسین؛ با کمترین پیشنهاد وارد مزایده شد اما خوش شانس بود که رقبا، قانون را به شکل درست اجرا نکردند تا او که مورد حمایت چند چهره قدیمی پرسپولیس نیز قرار داشت، در آستانه پیروزی در مزایده قرار بگیرد. حامیان مرد ثروتمند با سرعتِ سه تبریک بر ثانیه، انتخاب او به عنوان مالک باشگاه را تبریک می گفتند اما، صلاحیت او از سوی سازمان خصوصی سازی رد شد تا پرسپولیس  حداقل تا مزایده چهارم دولتی باقی بماند.

بدهی بانکی، توجیهِ سازمان خصوصی سازی برای ردِ اهلیت هدایتی بود. حاج حسین اما همانطور که پیش تر گفته بود، بعد از این مزایده نیز روی بدهکار نبودن خودش و هیچ شخص دیگری در شرکت استیل آذین ایرانیان تاکید داشت و این موضوع را به صورت مداوم توی صفحه اینستاگرام اش نیز عنوان می کرد. تا پیش از نودِ دیشب، هواداران باشگاه تصور می کردند حق با اوست و دولت، تمایلی به واگذاری باشگاه پرسپولیس ندارد اما صحبت های امیر عابدینی به عنوان نماینده استیل آذین در برنامه نود، نشان داد حق با سازمان حصوصی سازی بوده است.

امیر عابدینی، شبِ گذشته  بدهی حداقل 200 میلیاردی حسین هدایتی به یکی از بانک ها را تایید کرد تا ثابت شود متقاضی خرید پرسپولیس، به هیچ وجه با هواداران تیمش صادق نبوده است. او حالا علاوه بر سازمان خصوصی سازی، در نگاه هواداران پرسپولیس نیز رد صلاحیت شده است. هدایتی 98 درصد سهام شرکت اش را به نام فرزندان 19 و 21 ساله اش کرده تا آن ها بدون بدهی بانکی وارد مزایده شوند اما حالا دیگر مردم و سازمان خصوصی سازی به خوبی از بدهی آقای عابربانم اطلاع دارد. شاید بهتر باشد او ابتدا بدهی هایش به سیستم بانکی کشور را صاف کند و بعد، به دنبال صرف هزینه برای خرید پرسپولیس باشد. باشگاه بزرگ تهرانی بدون حضور او نیز، به حیات اش ادامه خواهد داد. همانطور که در همه این سال ها و از پس همه فراز و نشیب ها، هنوز قلب تپنده دارد.

  ۹  
آی اسپورت
2015-05-05 13:42:37
نظر دهید

۹ نظر
-
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
کاش می رسید به لنگ تا می خندیدیم
حمید
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۳۶
نویسنده خودشو کل مردم حساب نکنه.خود تو 1 ماه حصوق نگیری به خدا بندگی نمیکنی حال اون هدایتی تا حالا 40. 50 میلیارد برای فوتبال از جیبش خرج کرده.
راستی خودت بدهی بانکی نداری؟ آدمای نون به نرخ روز خور
آرش
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
ببین دوست نویسنده شما کلا فک کنم تا حالا یک سر به شرکتها و کارخونه ها نزدی
همشون بدهی دارن
مگه میشه بدون بدهی و وام کار کرد؟
جو الکی نده قربونه شکلت
خیلی از کارخ.نه ها و شرکتها میان سهام رو انتقال میدن به اسم بجه ها یا زنشون.
نوشته خوبی نبود
نوید
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
حاج حسین این پنج هزار تومنی که پارسال ازم قرض گرفتی کی پس میدی؟
amir
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
تمام کارخانه جات ایران بدهکار سیستم بانکی هستن اصلا ب وجود میان برا اینکه بتونن وام بگیرن و پس ندن
بلغور جو
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
اقا بحث این نیست که ایشون چرا وام گرفته یا نگرفته!
نکته اینجاست که ایشون دروغ گفته و همین از نظر من عامی طرفدار پرسپولیس برای رد صلاحیتش کافیه. شرکت و کارخونه رو به اسم بچت زدی که چی؟
مگه بچه بازیه؟ بقیه رو چی فرض کردی اخه؟ فردا پس فردا اگه نتونی اقساط خرید باشگاه رو پرداخت کنی کی جوابگوست؟ بچه نوزده سالت؟ اگه خیلی خوش حسابی چرا وام بانکیتو صاف نمیکنی تا خونه پدریتو حراج نکنن؟!
بلغور جو
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
ققط نکته ای که خیلی برام عجیبه و نمی تونم درکش کنم علت و چرای دروغگوییش بوده؟ اخه بدهی بانکی چیزی نیست که کسی بتونه پنهانش کنه، مخصوصن کسی در موقعیت هدایتی و مبلغ کلان پونصد میلیارد.
تازه اونم تو موقعیتی که سازمان های نظارتی برای بررسی حساب های بانکیش مشغول به کار بودن. دروغ به این بزرگی چه نفعی براش داشت؟
هدایتی بدهیتو بده
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
بالاخره آقای هدایتی و امثال هدایتی رفتنی هستن، آخرتی هم هست که قاضیاش دیگه مثل اینجا نیستن با پول پارتی....
آقای هدایتی خواهشا بدهیتو بده، بتونیم وام ازدواج 3 میلیونی بگیریم، همش تقصیر تو امثال تو هست که میلیاردی وام میگیرین، قسطاتونو هم نمیدین، جوونای بدبخت بخاطر یه وام 3 میلیونی ماهها باید انتظار بکشن، من یکی که ازت نمیگذرم
-
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۲۴
موی کثیف هدایتی ها که سرمایشون رو داخل کشور نگه داشتن برای سربلندی وطن شرف داره به امثال این نویسنده که معلوه از کدوم آخور آب میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر