فهرست
تبریز- فوتبال پاک؛ برداشت دوم/ تراکتور از گسترش الگو می‌گیرد؟
تبریز- فوتبال پاک؛ برداشت دوم/ تراکتور از گسترش الگو می‌گیرد؟

تبریز- فوتبال پاک؛ برداشت دوم/ تراکتور از گسترش الگو می‌گیرد؟

آی اسپورت- پرونده حضور تیم فوتبال تراکتورسازی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2015، امشب در امارات بسته می شود. شاگردان تونی بعد از ناکامی در راه کسب پیروزی در هفته بیست و هشتم لیگ، راهی امارات شده اند تا مسابقه برگشت با الاهلی را برگزار کنند.

قرمزهای تبریز، در مسابقه رفت با تک گل فرشاد احمدزاده موفق به شکست دادن الاهلی شده اند. این تنها پیروزی تراکتور در 5 مسابقه مرحله گروهی است. دو شکست دو بر یک در مقابل نسف قارشی و یک شکست و یک تساوی در نبرد با الاهلی عربستان، نتایج دیگر تراکتور در این گروه بوده اند. نتایجی که موجبات حذف زودهنگام این تیم را فراهم آورده اند. 

مسابقه امشب در امارات، برای تراکتور تشریفاتی خواهد بود اما از اهمیتی ویژه برای رقیبِ میزبان خواهد داشت. الاهلی در صورت شکست دادن تراکتور، این شانس را دارد که با شکست خوردن تیم ازبکستانی در بازی همزمان به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کند. تردیدی وجود ندارد که تیم بزرگ و پرهوادار تبریزی، درست مانند همشهری آبی پوش اش، این مسابقه را جدی خواهد گرفت تا یک فوتبال کاملا پاک و عادلانه در امارات برگزار شود. پرونده حضور تیراختور در آسیا امشب بسته می شود و چه خوب اگر یک پیروزی، به عنوان آخرین بازی آن ها در لیگ قهرمانان 2015 به یادگار بماند.

     
آی اسپورت
2015-05-05 12:54:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر