فهرست
مورد جالب رقیبِ نفت؛ تیمی که در خانه نمی برد
مورد جالب رقیبِ نفت؛ تیمی که در خانه نمی برد

مورد جالب رقیبِ نفت؛ تیمی که در خانه نمی برد

آی اسپورت- به جز الشباب دو امتیازی، سه تیم دیگر گروه بی لیگ قهرمانان آسیا، شانس صعود به دور بعدی رقابت ها را دارند. العین با 9 امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفته و نفت 8 امتیازی و پاختاکور 6 امتیازی در رده های بعدی قرار دارند و به انتظار راند آخر مبارزه هستند تا تکلیف صعود یا عدم صعودشان به دور بعدی رقابت ها روشن شود.

نبرد با العین برای نفت، نبرد برای رسیدن به «همه چیز یا هیچ چیز» است. بچه های منصوریان در صورت شکست دادن العین، به عنوان صدرنشین راهی دور بعد خواهند شد اما حتی در صورت تساوی در این مسابقه، به احتمال بسیار زیاد رده دوم را نیز به پاختاکوری واگذار خواهند کرد که کار سختی برای پیروزی بر الشباب در بازی همزمان ندارد. پاختاکور در مسابقه رو در رو موفق به شکست نفت شده و در صورت هم امتیاز شدن، بالاتر از باشگاه ایرانی قرار خواهد گرفت.

نکته امیدوارکننده برای نفت در شب آخر دور گروهی، عملکرد نه چندان خوب العین در خانه است. این تیم پرستاره دو بازی آخر خانگی اش در آسیا را با نتیجه تساوی به پایان رسانده است. آن ها در زمین تیم های الشباب و پاختاکور پیروز شده اند اما در زمین خودشان با این تیم ها مساوی کرده اند. آیا در ادامه این روند، این تیم که در نفت با تهران مساوی کرده، در امارات به رقیب اش خواهد باخت؟

     
آی اسپورت
2015-05-05 11:54:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر