فهرست
رونمایی از اولین مدعی فصل بعد/ دراگان و بچه پلنگ‌ها
رونمایی از اولین مدعی فصل بعد/ دراگان و بچه پلنگ‌ها

رونمایی از اولین مدعی فصل بعد/ دراگان و بچه پلنگ‌ها

آی اسپورت- قابل پیش‌بینی بود‎؛ دراگان اسکوچیچ قراردادش را به مدت دو سال با فولاد خوزستان تمدید کرد تا از حالا به فکر ساختن یک تیم خوب و موفق برای فصل آتی باشد.

فولاد، فصل گذشته در لیگ برتر قهرمان شد و در آسیا هم به جمع 16تیم مرحله حذفی رسید. اما آن‌ها این فصل نه شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر دارند، نه در آسیا موفق به صعود شده‌اند، و نه امید چندانی به کسب سهمیه برای حضور دوباره در لیگ قهرمانان آسیا دارند. با این وجود، دراگان اسکوچیچ مربی مورد تایید فولادی‌ها است و قرارداد او برای دو سال دیگر تمدید شده است. چرا که مسئولان باشگاه هم مثل تمام اهالی فوتبال یادشان هست دراگان در این فصل با چه مشکلات عجیب و غریبی در فولاد مواجه بود و چگونه نیمی از بازیکنان مهم و موثر تیمش را از دست داد.

مشکلاتی که برای فولاد و بازیکنان سربازش به وجود آمد، اگر برای هر سرمربی و هر تیم دیگری پیش می‌آمد ممکن بود به سقوطی سخت و ناگزیر در تمامی مسابقات بیانجامد. اما دراگان چه در لیگ برتر و چه در آسیا تیمش را تا همین هفته‌های آخر در جمع مدعیان نگه داشت و در پایان هم نتایج آبرومندی برای قهرمان سال گذشته کسب کرد. فقط کافی است به نتایج او در جدال با تیم‌های مدعی و صاحب‌نام توجه کنید.

اسکوچیچ استقلال و پرسپولیس را در رفت و برگشت شکست داد و 12امتیاز کامل را از این دو تیم گرفت. از نفت تهران 4امتیاز گرفت و با شکست این تیم در تهران طلسم 20هفته شکست‌ناپذیری شاگردان منصوریان را باطل کرد. ضمن این‌که تراکتورسازی در اهواز و ذوب‌آهن در اصفهان شکست را مقابل فولاد پذیرفتند. دراگان را با شوق و انگیزه همیشگی‌اش برای پیروز شدن و تیم کاملی که فارغ از مشکلات فصل اخیر برای فصل آینده خواهد بست، از همین حالا باید یکی از مدعیان لیگ پانزدهم محسوب کرد. عجب تیمی بشود فولاد، با دراگان و سروش و بختیار. بچه‌پلنگ‌های خوزی گرسنه‌ی موفقیت‌اند، با شکارچی چشم‌سبزشان، دراگان اسکوچیچ.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-05 12:20:18
نظر دهید

۱ نظر
افشین پرسپولیسی
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۱
بی خیال بابا فولاد کیه دیگه؟؟؟؟
فصل بعد فقط پرسپولیس :****
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر